CZ / EN

ADRA, o.p.s.


Humanitární pomoc

VÝBUCH V LIBANONU: Humanitární projekty ADRA

Prostředky vybrané od 6.8. věnujeme na pomoc lidem v Libanonu. ---------- Prostřednictvím humanitárních projektů ADRA pomáhá lidem, kteří se (vlivem přírodních katastrof či ozbrojených a sociálních konfliktů) ocitli v nouzi, a vrací jim důstojné podmínky pro život. Naše poslání pomáhat potřebným vnímáme jako obzvlášť důležité v současné situaci, kdy mnoho lidí přišlo kvůli probíhající pandemii o jediný zdroj obživy, střechu nad hlavou či o své blízké. Zajišťujeme, aby i nejzranitelnější skupiny obyvatel měly přístup k pitné vodě a základní zdravotní péči. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Pomozte ohroženým lidem v době pandemie COVID-19


Koronavirus se v této době šíří i do rozvojového světa. Ohrožuje rodiny, které k tomu čelí přírodním katastrofám nebo válečným konfliktům, žijí v provizorních podmínkách. Pandemie v tuto chvíli výrazně zhoršuje situaci těchto lidí, kteří nemají přístup k základním hygienickým potřebám.

Pojďme společně změnit jejich situaci.
Každý váš dar se počítá.
V rámci našich projektů se zaměřujeme na nejzranitelnější skupiny a zajišťujeme jim základní potřeby: přístup k pitné vodě, sanitaci a zdravotní péči. V Libanonu stavíme vodojem, v Nigeru sanitační zařízení, v Indonésii opravujeme zdravotní centrum. Všechny tyto kroky vedou k výraznému zlepšení životů mnoha lidí, pro které koronavirus znamená existenční ohrožení.

Přidejte se a pomáhejte s námi.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu