Alžběta Kalábová: Dárcovská výzva pro projekt Humanitární projekty ADRA

Dáme kafe v Libanonu?// Coffee in Lebanon?

vybíráme od 11.10.2019
102 352 Kč
vybráno 128 % z 80 000 Kč

přispělo

113 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
English version bellow.

" Ciaooo. Jsem Bětka a jsem docela crazy holka. ;) 19.11. mám svátek a protože mě milujete, tak mě chcete pozvat na kafe, že? :) Letos to ale nestihnem. Pár dní na to odlítám totiž do Libanonu, do jednoho uprchlickýho tábora v údolí Biká, kde humanitární organizace ADRA zajišťuje Syřanům i Libanoncům přístup k vodě. Tak letos ty prachy, co byste za mě dali v kavárně pošleme na humanitární pomoc, kterou ADRA ve světě zatraceně dobře dělá, jo? No a kdo daruje, nepřijde nikdy zkrátka. Dole checkněte, co z tohodle mýho libanonskýho dobrodružství budete mít. Díky ze srdce ... jo a jestli jsem Vám to ještě dneska neřekla .. taky Vás miluju! :)"

"Hi there! My name is Betka and I am kinda crazy girl :) On 19th of November I am celebrating my name-day. That´s an opportunity for coffee invitation, isn´t it? :) But this year I won´t make it as few days after I am traveling to Lebanon, to refugee camp in Beqaa, where humanitarian organisation ADRA provides access to water for Syrian and Lebanese people living there. Instead of coffee, please donate even little amount of money through this donation web page, which will go straight to ADRA account. Except of good feeling from helping people, I am going to buy (with my own money, not with money from your donation) you some little gifts in Lebanon and bring it to you. Or we can meet and chat about my experiance there. :)  Thanks a million!"

Co z mýho daru, krom svýho a Bětčinýho dobrýho pocitu budete mít?
What are you going to receive for your donation?

150 Kč - kafe a dortík pro Bětku = zamávám Ti z Libanonu
(150 CZK= greetings from Lebanon)
300 Kč - kafe a pugét pro Bětku = pošlu Ti z Libanonu pusu
(300 CZK = love vibes from Lebanon)
500 Kč - oběd a pugét pro Bětku =za svý prachy Ti koupím překvápko na místním trhu
(500 CZK = little gift from Lebanese street market)
1500 Kč - luxusní večeře a divadlo pro Bětku = ještě v prosinci se sejdeme v ČR a osobně Ti povím, jak to v tom uprchlickým táboře chodí, co místní a koukneme na fotky
(1500 CZK = let´s meet and chat about my first hand experiance from refugee camp, see photos etc.)
4000 Kč - že jsi to Ty Bětko .. = na svý náklady přijedu k Tobě do školy, práce, městskýho kulturáku a uspořádáme přednášku
(4000 CZK=I am going to have official talk for your school, collegues, community about my first hand experiance from refugee camp with presentation, photos, stories of people etc.)
ADRA, o.p.s.
Prostřednictvím humanitárních projektů ADRA pomáhá lidem, kteří se (vlivem přírodních katastrof či ozbrojených a sociálních konfliktů) ocitli v nouzi, a vrací jim důstojné podmínky pro život. Naše poslání pomáhat potřebným vnímáme jako obzvlášť důležité v současné situaci, kdy mnoho lidí přišlo kvůli probíhající pandemii o jediný zdroj obživy, střechu nad hlavou či o své blízké. Zajišťujeme, aby i nejzranitelnější skupiny obyvatel měly přístup k pitné vodě a základní zdravotní péči. Děkujeme, že pomáháte s námi.

Pomozte ohroženým lidem v době pandemie COVID-19


Koronavirus se v této době šíří i do rozvojového světa. Ohrožuje rodiny, které k tomu čelí přírodním katastrofám nebo válečným konfliktům, žijí v provizorních podmínkách. Pandemie v tuto chvíli výrazně zhoršuje situaci těchto lidí, kteří nemají přístup k základním hygienickým potřebám.

Pojďme společně změnit jejich situaci.
Každý váš dar se počítá.
V rámci našich projektů se zaměřujeme na nejzranitelnější skupiny a zajišťujeme jim základní potřeby: přístup k pitné vodě, sanitaci a zdravotní péči. V Libanonu stavíme vodojem, v Nigeru sanitační zařízení, v Indonésii opravujeme zdravotní centrum. Všechny tyto kroky vedou k výraznému zlepšení životů mnoha lidí, pro které koronavirus znamená existenční ohrožení.

Přidejte se a pomáhejte s námi.

Enjoy

Ota Faldyna

Přeji Vám Bětko vše dobré, ať se vrátíte ve zdraví domů

sestra Cecilie
500 Kč

Že se teda tak snažíš, Bětko :-)

Dárce
300 Kč

Bětka je nejlepší!
Milujeme Bětku.
Bětka je holka na svým místě!

Sarah Haváčová
300 Kč

Kéž by bylo víc lidí, kteří pijí tuhle kávu...

Jiří Chroust
300 Kč

Hodně štěstí!

Luděk Turzík
500 Kč

Happy to support this worthwhile cause :)

Katharine Bhattacharyya
300 Kč

Držím palce.

Eva Haunerová

Díky za Vaši kuráž a dobré srdce.

Antonín Randa

Přeji hodně uspěchů!

Dominik Bauchner
150 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
ADRA, o.p.s., projekt: Humanitární projekty ADRA