NADACE LEONTINKA


Lidé s postižením Sport a volný čas

Hodina sportu pro Ivu

Iva je obyčejná třináctiletá holka... akorát že nevidí. A moc si přeje sportovat stejně jako zdravé děti. "Ahoj, jmenuji se Iva a narodila jsem se s oční vadou, takže nic nevidím. Chodím plavat do potapěčského klubu - mám tam svoji vlastní dráhu, ve které můžu plavat. Většinou uplavu 1 km. (s ploutvemi nebo bez). Mám tam i trenérku Pavlu. Kdybych v tom mohla pokračovat, měla bych obrovskou radost... moc vám všem děkuji!"

vybíráme od 21.12.2017
19 910 Kč

přispělo

23 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Ivča chodí do třídy se zdravými dětmi a s paní asistentkou, chce totiž být samostatná. Odmalička sportuje - průvodce jí většinou dělá tatínek, ale třeba na plavání potřebuje trenéra a vlastní dráhu, protože ve vodě bez zraku lehce ztratí orientaci. Moc ji baví plavat pod vodou, jezdit na tandemovém kole, lozit na umělé horolezecké stěně, v zimě lyžovat a dokonce stát sama na snowboardu.

To všechno samozřejmě stojí peníze, které si rodiče nemohou pravidelně dovolit.

DARUJME IVĚ MOŽNOST SPORTOVAT JAKO ZDRAVÉ DĚTI
120 Kč = horolezecká stěna s průvodcem
310 Kč = plavání v bazénu ve vlastní dráze s trenérkou
500 Kč = lyžování na svahu s trasérem
750 Kč = kurz potápění

"Ahoj, jmenuji se Iva a narodila jsem se s oční vadou, takže nic nevidím. Mezi moje koníčky patří plavání. Chodím plavat do potapěčského klubu - mám tam svoji vlastní dráhu, ve které můžu plavat. Většinou uplavu 1 km. (s ploutvemi nebo bez). Mám tam i trenérku Pavlu. Minulý týden jsme se učili potápět s potapěčským přístrojem. Byla jsem s Pavlou pod vodou a dýchala jsem z potapěčské flašky.  Bylo to super. Kdybych v tom mohla pokračovat, měla bych obrovskou radost... moc vám všem děkuji!"
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

S blížícími se Vánoci bych rád podpořil dobrou věc i mimo okruh své rodiny a přátel. Mezi projekty na darujme.cz se mi zalíbil zrovna tento :) tak doufám, že udělám slečně Ivě radost :)

Jiřík
750 Kč

Uzij si to ,Ivo .Treba jednou bude s tebe zavodni plavkyne :-)

Olga Zsemberová
310 Kč

Ivi, jsi skvělá a určitě dělej dál vše, co tě baví......ráda alespoň pár korunami přispěju. Hanka

Hana Petruchová
750 Kč

Držím palce aby Iva našla hodně dárců a mohla si užít sport jak nejlépe to pujde

Alexandra Zemanova