Sport 4 Help, z.s.


Lidé s postižením Sport a volný čas

Pomozte handicapovaným sportovat se zdravými

Giving Tuesday, letos připadající na 28. listopadu, je světový svátek dárcovství. Podpořte činnost K4 cyklo týmu tím, že si zakoupíte naše tričko! Letos jsme pomohli Liborovi, Romanovi a Kubíkovi. V roce 2018 i díky vám můžeme pomoci dalším handicapovaným a vážně nemocným.

vybíráme od 16.11.2017

Staňte se dárcem s #GivingTuesday i vy!

Giving Tuesday dává každému z nás příležitost zamyslet se, zastavit a vrátit společnosti něco malého zpět.
1 850 Kč
vybráno 12 % z 15 000 Kč

přispěli

4 lidé
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

      Nejštědřejší den v roce? #GivingTuesday! 

Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, oslavuje se vždy v úterý následující po dni díkůvzdání a nákupních událostech Black Friday a Cyber Monday.  V loňském roce se na celém světě k oslavám připojilo 98 zemí a na charitativní aktivity se podařilo vybrat 168 milionů dolarů.

       Co je K4 za organizaci a komu pomáhá? 

Smyslem aktivit neziskové organizace K4 cyklo tým je pomáhat zdravotně znevýhodněným lidem zapojit se po úrazu nebo vážné nemoci zpět do aktivního života. Snažíme se spojit vlastní volnočasové aktivity s těmi, kterým v životě přišla chvilka, kdy se zrovna jejich anděl strážný nekoukal. Našim chráněncům a jejich rodinám se snažíme ukázat, že nejsou na svůj problém sami.
V roce 2017 jsme pomohli hasiči LIBOROVI uspořádat finanční sbírku na jeho další rehabilitaci. Libor se zranil v rámci svého povolání, momentálně je upoután na invalidní vozík, ale už si v našich řadách vyzkoušel ježdění na handbiku. ROMAN, jako 12-ti letý kluk sražený autem, se stal platnou součástí našeho cyklistického týmu v extrémním závodě okolo ČR v délce 2222 km s názvem Handy Cyklo Maraton. Romčovi pomáháme získat peníze na nový tricykl, aby se zase mohl v plné síle vydat na traťě závodních okruhů. KUBIKOVI, 13-ti letému chlapci po prodělaném onemocnění meningoencephalitidy, jsme zajistili pobyt v rehabilitačním centru v Klimkovicích. Více podrobností se dozvíte na našem webu ZDE.               

                Co se odehraje v roce 2018?

Budeme se snažit pomáhat dál. A s vaším přispěním toho dokážeme ještě více. Přidejte se k našim aktivitám osobně, napište nám na info@K4cyklotym.cz ! Nebo nás podpořte finančním darem, poděkujeme vám symbolickým dárkem v podobě týmového trička!

Vaší podpory si velmi vážíme, dodává nám energii neusnout na vavřínech a pracovat dál! Děkujeme!

K4 Cyklo Tým

PS: ohledně trička se vám ozveme na email zadaný u platby :)
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Není to moc, ale lepší něco než nic :-) Jste všichni úžasní!!!!! Zdraví Pardubice :-)

Petra Veselková