Svoboda zvířat


Zvířata

Zachraňme volně žijící druhy zvířata od zneužívání v cirkusech!

Boj za práva zvířat v cirkusech vrcholí. Potřebujeme Vaši pomoc víc než kdy jindy. Vaše zapojení je nezbytné pro ukončení zneužívání volně žijících druhů zvířat v cirkusech.  Zákon, který upravuje životy těchto zvířat, bude již brzy projednáván v Poslanecké sněmovně.  Zvířata si sama pomoci nedokážou, je jen na nás, zda vybojujeme budoucnost tzv. cirkusových zvířat.  Zapojte se nyní!

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podporyChceme cirkusy bez volně žijících druhů zvířat! Proč?

  • Zvíře není věc, ale živý tvor. Využívat ho jen pro zábavu je neetické a nehodné společnosti 21. století!
  • Nepatří do zajetí, pro jejich chov by měly existovat velmi dobré důvody, kterými lidská zábava a marnivost rozhodně nejsou!
  • Žijí ve stísněných podmínkách, které z podstaty cirkusů nelze zlepšit, trpí stresem z opakovaného transportu a podstupují nesmyslnou a někdy krutou drezúru.
  • Cirkusy se zvířaty nejsou ani výchovné ani vzdělávací, ba naopak deformují pohled návštěvníků (především dětí) na vztah člověka ke zvířatům a jejich potřebám.

          Společně to opět změníme!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
S vlastním synem jsem nikdy v cirkuse nebyla a ani nepůjdu. Zvířat je mi tam strašně líto. Myslím, že v dnešní době je tolik zábavy, že to je úplný přežitek a zbytečné týrání zvířat. Nehledě na nedávnou nechutnou kauzu porcování tygrů u Berousků, to už je zase jiná kapitola. Tak ať to vyjde stejně jako zákaz chovu kožešinových zvířat! Díky vám!
Gabriela Vrbecká
1 000 Kč
Držím palce!!!! 😉
Václav Kružík
500 Kč
Chci cirkusy bez zvířat... Prostě tak...
David Šlechta
10 000 Kč
Díky za to co děláte a že se nevzdáváte! Vážím si vaší práce a díky za to že jste! Jste jednou z nadějí divokým zvířatům v ČR , kterým doufejme jednoho dne otroctví v manéži a i jinde skončí.
Zuzana Koloušková
1 000 Kč
Rád přispěju na dobrou věc...! Hned v pondělí modesílám:)
Radek Hanžl
500 Kč
Miluji všechna zvířata a chci, aby žila tak, jak je pro ně přirozené, pokud je to jen trochu možné. Děkuji za Vaši práci H. Faltová
Hana Faltová
1 000 Kč
Pevně věřím, že se to už podaří! Držím palce!
Zvířatům bychom měli pomáhat, oni si sami o pomoc neřeknou :-)
Lucie Schmiedová
650 Kč
Děkuji Vám za Vaši práci!
Dagmar Laxová - Kuchtová
300 Kč
❤️❤️❤️
petra milner
500 Kč