CZ / EN

Svoboda zvířat


Zvířata

Zachraňme divoká zvířata od využívání v cirkusech!

V některých českých cirkusech jsou stále ještě držena divoká zvířata, a to pro zábavu, z čiré lidské marnivosti a za účelem zisku. V současnosti existuje v ČR zákaz využívání některých nově narozených druhů divokých zvířat v cirkusech. Přišel čas, aby cirkusy přestaly využívat všechny druhy divokých zvířat (např. slony, tygry, medvědy apod.)! Pomozte nám toho dosáhnout!

556 520 Kč

přispělo

712 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podporyChceme cirkusy bez divokých zvířat! Proč?

  • Zvíře není věc, ale živý tvor. Využívat ho jen pro zábavu je neetické a nehodné společnosti 21. století!
  • Nepatří do zajetí, pro jejich chov by měly existovat velmi dobré důvody, kterými lidská zábava a marnivost rozhodně nejsou!
  • Žijí ve stísněných podmínkách, které z podstaty cirkusů nelze zlepšit, trpí stresem z opakovaného transportu a podstupují nesmyslnou a někdy krutou drezúru.
  • Cirkusy se zvířaty nejsou ani výchovné ani vzdělávací, ba naopak deformují pohled návštěvníků (především dětí) na vztah člověka ke zvířatům a jejich potřebám.

          Společně to opět změníme!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Děkuji Vám za Vaši práci!
Dagmar Laxová - Kuchtová
300 Kč
❤️❤️❤️
petra milner
500 Kč
Věřím že společně dokážeme změnit mnohé a i když nejsem zrovna bohatý jsem rád že jsem mohl alespoň troškou přispět aby jsme konečně mohli žít v zemi kde nezneužíváme zvířata ke zvrácenému smyslu pro zábavu!. Zařaďme se mezi vyspělé země po boku Rakouska a ukončeme zvířata postupující zábavu. Zvířata mají vlastní psychiku a jako takové si zaslouží aby s nimi bylo i zacházeno. Nejedná se o věc kterou můžeme zneužívat k čemukoliv!
Lukáš Havelka
300 Kč
Přeju, aby zvířata byla vnímána jako živé bytosti - naše bratry, nikoliv jako nástroj zisku
a pobavení
alena Housková
1 000 Kč
Držím palce 😉
Petr Ptáčník
500 Kč
Příspěvek na lepší budoucnost a lepší svět.
Pavlína Hulínová
1 000 Kč
Ráda se připojuji s pravidelným příspěvkem, i když to největší zlo a v naprosto neuvěřitelném měřítku se odehrává ve velkochovech, na jatkách a při převozech na ně, a týká se tzv. "hospodářských zvířat". Tyto inteligentní a cítící bytosti se rodí do neskutečného utrpení a jsou popravovány v koncentrácích, zatímco my bojujeme za osvobození zvířat z cirkusů. Nicméně si uvědomuju, že jediná možnost, jak se dopracovat k osvobození všech zvířat, je přes realistické dílčí cíle, pro které je možnost získat podporu ve společnosti, která je bohužel až perverzně závislá na konzumaci těl a tělních tekutin některých zvířat, zatímco jiná adoruje. Kéž by lidé otevřeli oči. Na světě nikdy nebude mír, dokud lidstvo (z biologického hlediska dosud fungující na Zemi jako destruktivní virus) nepochopí, že naše životy nemají vůbec o nic větší cenu, než život jakéhokoli jiného živého organismu.
Radana Sedlackova
300 Kč
Proti krutosti. :)
Jan Kalda
1 000 Kč
Přeji zvířatům více soucitných lidí s dobrým srdcem, kteří budou mít radost při pohledu na volně žijící zvířata a jejich svobodu budou chránit jako jednu z klíčových hodnot důležitou jak pro zvířata, tak i pro člověka.
Jan Šeda
2 000 Kč
Naprosto nepripustne v 21. století jakkoli zvířata zneužívat, týrat a omezovat ve svůj prospěch, natož primitivní zábavu. Zvířata patří do přírody, ne do manéže, nebo klece a každý inteligentní člověk by to měl vědět a respektovat. Zdravím všechny inteligentní lidi.
1 000 Kč