Svoboda zvířat


Zvířata

Zachraňme divoká zvířata od využívání v cirkusech!

V některých českých cirkusech jsou stále ještě držena divoká zvířata, a to pro zábavu, z čiré lidské marnivosti a za účelem zisku. V současnosti existuje v ČR zákaz využívání některých nově narozených druhů divokých zvířat v cirkusech. Přišel čas, aby cirkusy přestaly využívat všechny druhy divokých zvířat (např. slony, tygry, medvědy apod.)! Pomozte nám toho dosáhnout!

vybíráme od 6.11.2017
363 124 Kč

přispělo

570 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Chceme cirkusy bez divokých zvířat! Proč?

  • Zvíře není věc, ale živý tvor. Využívat ho jen pro zábavu je neetické a nehodné společnosti 21. století!
  • Nepatří do zajetí, pro jejich chov by měly existovat velmi dobré důvody, kterými lidská zábava a marnivost rozhodně nejsou!
  • Žijí ve stísněných podmínkách, které z podstaty cirkusů nelze zlepšit, trpí stresem z opakovaného transportu a podstupují nesmyslnou a někdy krutou drezúru.
  • Cirkusy se zvířaty nejsou ani výchovné ani vzdělávací, ba naopak deformují pohled návštěvníků (především dětí) na vztah člověka ke zvířatům a jejich potřebám.

              Společně to opět změníme!

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Držíme palce
Martina Beňáková
300 Kč
Zachraňme divoká zvířata od využívání v cirkusech
300 Kč
Zrovna jsem viděla v TV na Animal Planet seriál "Hrdinové z The Dodo". Společnost Animal Defenders International pomohla zakázat cirkusy se zvířaty ve 40 zemích světa. Osvobozují zničená zvířata a stěhují do rezervací, do přírody, na dožití, kam patří. Bohužel zde napsali i nás-Česko - což zatím není pravda. A to mě štve. Tedy ne ta nepravda, ale to, že u nás ještě není funkční. Vydržte tento boj, zvítězíte. Jsme s vámi.
Libuše Vlášková
1 000 Kč
Miluju zvířátka už at skončí cirkusy,,jste jejich andílci.Děkujeme
Janka Décsiová
500 Kč
Pošlu alespoň něco málo, jsem už léta v důchodu. Pevně ale doufám,že nás bude víc,co přispějeme a pomůžeme dobré věci. V cirkusech nemají v civilizované společnosti jakákoliv zvířata co pohledávat. Ať se tam snaží artisté svým uměním přilákat obecenstvo a ne tím,že budou předvádět např. medvědy,jak jezdí na motorce, slony,jak stojí na jedné noze na mini stoličce,šelmy proskakující hořícími obručemi a pod. A řeči pana Berouska ml.,jak oni ta zvířata milují a že vlastně se zvíře na tu drezuru těší a provádí ty různé opičárny s radostí, jsou dost "mimo mísu"!
Eliška BOŘILOVÁ
300 Kč
drzim pesti :)
Lukáš Škopek
1 000 Kč
Jsem moc ráda že mohu přispět na tuto dobrou věc a přeji mnoho úspěchů!!!
Klára Eliášová
2 000 Kč
V dnešní době za vše odporné, co se děje zvířatům, stojí ČLOVĚK a jeho honba za penězi!! Psí a kohoutí zápasy = mamon kvůli kratochvíli! Psí a koňské dostihy = PRACHY, PRACHY, PRAHY! Kácení pralesů a lesů = mamon kvůli dřevu, zvířata v zoufalství umírají hladem a nemají životní prostor, lidstvo kvůli tomu brzy vymře žízní! Cirkusy se cvičenými zvířaty - proč? Když chtějí v šapitó něco předvést, ať předvedou artisty a jejich umění, létající hrazdy jsou nádherné, artisté jdou do toho dobrovolně a každý divák to ocení. Co ČLOVĚK dokáže je hnus! Spojme se, abychom každý svojí troškou přispěli k dobré věci. Děkuji všem, kdo se snaží naši krásnou modrou planetu a zvířata na ní chránit!!
Dana Chalupová, DiS.
200 Kč
Super věc...Děkuji...
Monika Holešinská
500 Kč
Pral bych si, aby si uz nikdo nikdy nekoupil krvavou vstupenku do cirkusu
Marek Fencl
500 Kč