Cesta domů, z.ú.


Hospicová a paliativní péče

Umírání.cz

Podpořte informační, poradenský a diskusní web, jehož smyslem je sdílet zkušenosti zdravotníků, sociálních pracovníků, psychoterapeutů a duchovních s dalšími lidmi v celé republice, kteří se dostali do nelehké životní situace  –  jsou vážně nemocní, pečují o umírajícího nebo jim zemřel někdo blízký.

vybíráme od 23.10.2017

Podpořte portál Umírání.cz

10 501 Kč

přispělo

19 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

V českém veřejném prostoru je téma smrti a umírání velmi opomíjené. Cesta domů proto provozuje informační, poradenský a diskusní portál Umírání.cz. Jeho smyslem je sdílet zkušenosti zdravotníků, sociálních pracovníků, psychoterapeutů a duchovních s dalšími lidmi v celé republice, kteří se dostali do nelehké životní situace – jsou vážně nemocní, pečují o umírajícího nebo jim zemřel někdo blízký. Je to jediný portál tohoto druhu v ČR a statistika návštěvnosti dokazuje jeho potřebnost.
Aby neztrácel svou informační hodnotu a plnil svou roli, je třeba jej stále udržovat, aktualizovat zveřejňované informace, pečovat o něj a tedy i o jeho návštěvníky. Váš dar nám v tom pomůže.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Tento dar pro Cestu domů je zároveň dárkem pro Pavla Havlíka a Jitku Tauschovou, kteří si přáli, aby "jejich" dárek dostala nezisková organizace, která si to zaslouží.
Pavel Šmilauer
1 000 Kč