CZ / EN

Prague Pride z.s.


Osvěta a poskytování informací Lidská práva

Jsme fér

Láska je jen jedna – není homo nebo hetero a je jen fér, aby s tou láskou bylo zacházeno stejně. Političky a politici na to mají jiný názor – poslední čtyři roky nebyli schopni najít čas na projednání změny zákona o registrovaném partnerství. Chceme to změnit. Chceme, aby se naši politici a političky ke gayům a lesbám chovali stejně férově jako k ostatním, a uznali naši lásku. Proto spouštíme celonárodní kampaň, která zvýší podporu veřejnosti pro rovné manželství gayů a leseb, a přiměje politiky konat.

Jsme fér

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Aby kampaň uspěla, musí nás političky a politici brát vážně – musíme být opravdu vidět a musíme být vskutku celonárodní.

Každá koruna, kterou od Vás obdržíme, použijeme na tisk informačních plakátů, letáků, produkci videí a jejich distribuci. Chceme být vidět v každém českém, moravském i slezském městě.

Krásný vizuál názor člověka nezmění, musíme s lidmi o manželství mluvit. Od 19.4. pořádáme po celé republice sérii diskuzí a debat o =manželství. Budeme se stánkem na letních festivalech a v září navštívíme náměstí ve více jak šedesáti městech, kde budeme o manželství a lásce mluvit.

Tvůj příspěvek nám pomůže se dostat do ještě více míst, a mluvit s ještě více lidmi.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Držím palce ať to vyjde 😘
Tomas Kral
Držím palce!
Martin Chlumský
300 Kč
Díky za vaši snahu.
Petr Š.
3 000 Kč
Díky za to co děláte :)
Vojtěch Krupka
300 Kč
Díky za vše co děláte! Jste skvělí ;)
Jirka a Petr
1 000 Kč
Dík :).
Dárce
4 000 Kč
Držím pěsti a přeji celé naší společnosti, abychom to společně dokázali - abychom hodnoty jako jsou láska, respekt a rovnoprávnost znovuobjevili a podporovali. A moc děkuji všem, kteří se na platformě "Jsme fér" podílejí :-) Skvělá práce :)
Petr Vykopal
Do toho! :)
Lukáš Bárczay
500 Kč
Pro férovou budoucnost.
Šárka a Jirka
500 Kč
Děkujeme celému týmu Jsme fér za všechnu tu dřinu a trpělivost, velice si toho vážíme. Tony a Max
Tony a Max
1 000 Kč