CZ / EN

Prague Pride z.s.


Osvěta a poskytování informací Lidská práva

Jsme fér

Od roku 2017 naše iniciativa usiluje o úplné zrovnoprávnění LGBT lidí v Česku. I když jsme od sametové revoluce urazili pěkný kus cesty, manželství pro gay a lesbické páry zatím v zákoně nemáme. Je na čase to změnit. Registrované partnerství pro gay a lesbické páry u nás v nezměněné podobě existuje od roku 2006. Ve světě dnes žije přes 1 miliardu lidí, kteří mohou uzavírat manželství ve stejné podobě jako heterosexuální páry. Se všemi příslušnými právy i povinnostmi. K tomu, aby manželství pro všechny mohlo být i v České republice, potřebujeme Vaši pomoc.

Jsme fér

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.czPodpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Teplá láska zahřeje, ale planetu nespálí. :-)

Miloš Hlávka

Je potřeba prosadit rovnopravnost LGBTG+ lidi v ČR. A pravo na sňatek nebo jeho plný majetkovy, pravní, a rodinny ekvivalet.

Dárce
150 Kč

Držím palce :)

Iveta Hrnčárová

Every little helps to achieve our common goal! Podporuji Manželství pro všechny!

Karel Soudný
300 Kč

Přeji si jednou mít manžela

Vojtěch
300 Kč

Držte se ;-)

Ivan Bohuňovský
500 Kč

Třeba někdy najdu někoho, kdo to se mnou vydrží, a tohle je asi ta nejlepší šance, abychom se mohli nejenom my, ale všichni ostatní, jednou normálně vzít.

Dárce

Teplá manželství klimatickou změnu nezpůsobují.

Miloš Hlávka

Viděl jsem leták Aliance pro rodinu.

Pavel Švanda
500 Kč

Chci pomoci všem, kteří se milují, v neposlední řadě také svojí dceři, aby se mohly s její partnerkou brzo vzít. Fandím vám a držím palce a moc děkuju za to, že jste fér. :-)

Eva Fuxová
500 Kč