CZ / EN

Prague Pride z.s.


Osvěta a poskytování informací Lidská práva

Jsme fér

Od roku 2017 naše iniciativa usiluje o úplné zrovnoprávnění LGBT lidí v Česku. I když jsme od sametové revoluce urazili pěkný kus cesty, manželství pro gay a lesbické páry zatím v zákoně nemáme. Je na čase to změnit. Registrované partnerství pro gay a lesbické páry u nás v nezměněné podobě existuje od roku 2006. Ve světě dnes žije přes 1 miliardu lidí, kteří mohou uzavírat manželství ve stejné podobě jako heterosexuální páry. Se všemi příslušnými právy i povinnostmi. K tomu, aby manželství pro všechny mohlo být i v České republice, potřebujeme Vaši pomoc.

Jsme fér

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Moc držím palce i v novém roce!
Dmitrij Hladký
200 Kč
Je třeba, aby konečně většinová společnost podpořila i manželství gayů a leseb a tím nás nejen zrovnoprávnila, ale rovněž vyjádřila to, že jsme rovnocennou součástí společnosti. Během středověku, nacismu i komunismu tomu tak nebylo, a tak si to nyní konečně zasloužíme. Nejde jen o výhody praktické tohoto institutu, ale i o symboliku a veřejnou podporu.
Vít Krejzar
1 500 Kč
Klaus mladší je prototyp úspěšného manželství. Jsem rád, že zrovna on je tak moc proti. Ale buďme chápaví, mít otce latentního gaye asi není jednoduché. Navíc jeho postižení mu na vřelosti také nepřidává :)
Nicméně, ať manželství pro všechny už klapne :)
André Fiala
300 Kč
Díky, držím palce :)
Jan Zajíc
500 Kč
Díky za Vaši práci!
Tereza Sochová
1 000 Kč
Má to smysl! :-)
Dárce
500 Kč
👍🏻❤
Anna Kratochvílova
500 Kč
Držím palce!
Nelly Kárníková
200 Kč
Jste nejlepší a nejférovější! :-)
Martin Šachar Elis
500 Kč
Díky za Vaši práci.
Petr Janoušek
500 Kč