CZ / EN

Prague Pride z.s.


Osvěta a poskytování informací Lidská práva

Jsme fér

Od roku 2017 naše iniciativa usiluje o úplné zrovnoprávnění LGBT lidí v Česku. I když jsme od sametové revoluce urazili pěkný kus cesty, manželství pro gay a lesbické páry zatím v zákoně nemáme. Je na čase to změnit. Registrované partnerství pro gay a lesbické páry u nás v nezměněné podobě existuje od roku 2006. Ve světě dnes žije přes 1 miliardu lidí, kteří mohou uzavírat manželství ve stejné podobě jako heterosexuální páry. Se všemi příslušnými právy i povinnostmi. K tomu, aby manželství pro všechny mohlo být i v České republice, potřebujeme Vaši pomoc.

Jsme fér

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.czPodpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Half-Czech, but I want both of my nationalities to be supportive of LGBT rights 🏳️‍🌈

Daniel Nicholson

Iniciativa Jsme fér pro nás udělala, dělá a bude dělat hodně. Pokud byste chtěli s něčím pomoci a máte návrhy, kde nejvíce, rád pomohu. Nejvíce asi mohu pomoci s psaním článků, protože tato činnost je mi nejbližší, ale nevyhybám se i dalším návrhům z vaší strany, jsem absolventem Technické univerzity, oboru národohospodářství. Těším se na další spolupráci.

S pozdravem

Milan Brož

Milan Broz
200 Kč

Ať se daří.

Petr Š.
2 500 Kč

Osvětou, diskuzí a komunikací k toleranci a smířlivější společnosti. Děkuji za Vaši práci.

Ondřej Kaška

Jste naši hrdinové!

Václav Skalický
300 Kč

Děkuji za to, co děláte.

Julie Procházková
200 Kč

Half-Czech, half-Brit wanting equal marriage for all. Jsme fér!

Daniel Nicholson
8 €

Moc držím palce i v novém roce!

Dmitrij Hladký
200 Kč

Je třeba, aby konečně většinová společnost podpořila i manželství gayů a leseb a tím nás nejen zrovnoprávnila, ale rovněž vyjádřila to, že jsme rovnocennou součástí společnosti. Během středověku, nacismu i komunismu tomu tak nebylo, a tak si to nyní konečně zasloužíme. Nejde jen o výhody praktické tohoto institutu, ale i o symboliku a veřejnou podporu.

Vít Krejzar
1 500 Kč

Klaus mladší je prototyp úspěšného manželství. Jsem rád, že zrovna on je tak moc proti. Ale buďme chápaví, mít otce latentního gaye asi není jednoduché. Navíc jeho postižení mu na vřelosti také nepřidává :)
Nicméně, ať manželství pro všechny už klapne :)

André Fiala
300 Kč