CZ / EN

ROZKOŠ bez RIZIKA, z.s.


Giving Information Health

Because pleasure should bring no risks

Bliss without risk exists for already 26 years and helps to lower risks related to women working in sex business. The registered social, health, legal and therapeutic services are being continuously improoved according to the clientses demands. The mission is to improve the position of sex workers, to prevent and reduce the risks associated with sex work. By preventive action, we contribute to the protection of public health in the Czech Republic. Please, support us in helping those who need it.

Because pleasure should bring no risks

I want to donate and support the Rozkoš bez rizika´s services.
Donate in :
secured by Darujme.cz
Support this project even more and ask your friends to help Create campaign

Dárek k mým narozeninám pro vás. :)

Anna Kupcová
CZK 1,000

Vážené dívky a ženy,
vždy jste tu byly, jste tu i teď a tahle drobnost je alespoň symbolickým příspěvkem pro to, aby jste tu byly i nadále. A to zejména ty seriózní z vás, které to děláte rády a dobře, ale i ty, které z jakýchkoli důvodů bohužel "musíte".
Společnost se tváří, že "nejste", ale velká většina mužů vás potřebuje a chce, a vzhledem ke společenskému uspořádání to tak bude asi navždy.
Jste velmi významnou, potřebnou, i když stále přehlíženou součástí naší složité, velmi pokrytecké a v sexu nenormální společnosti s jedním partnerem na celý život.

Uvolňujete napětí a přinášíte radost do života.... díky za to.Milan Pospíšil
CZK 500

Děvčata fandím Vám..

Richard Čožík
CZK 500