Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s.


Hospicová a paliativní péče Senioři

Jeden den doma

Každých 2600 Kč přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a doma, v kruhu blízkých. Zdravotní, sociální, psychologickou a duchovní péčí pomáháme rodinám, aby péči o svého blízkého zvládli a splnili mu tak přání být doma až do posledního okamžiku.

vybíráme od 1.3.2017

přispělo

1602 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Poskytujeme péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé v Moravskoslezském kraji. Pozornost zaměřujeme nejen na nemocné, ale také na jejich pečující a další členy rodiny. Usilujeme o to, aby se každý zúčastněný v této nelehké situaci cítil podpořený. Ročně pečujeme o cca 210 nevyléčitelně nemocných, z toho 10-15 dětí a jejich rodin.Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji Vám za Vaši práci, je obdivuhodná.

Petra Horová
2 500 Kč

Hodně síly všem.

Lenka Holá
1 000 Kč

Hodně zdraví a síly všem!

Jana Ševčíková

Děkuji za Vaši péči a lásku.

Radana Lančová
1 000 Kč

To si tak jde člověk z Lysé a potká Marka a ten mi vrazí pětistovku, abych ji věnovala Ondrášku. Lidi, kteří chodí na Lysou totiž Ondrášku moc fandí. Celoročně! Díky za to, co děláte!

Michaela Böhmová
500 Kč

Děkujeme.

Jana Grabařová
1 000 Kč

Dobrý den všem,

chtěl bych vám poděkovat za péči a přístup, kterým jste udělali nám i mamince nezapomenutelné zážitky na konci její cesty. Neříkám, že to bylo jednoduché, ať pro nás nebo asi i pro vás (mamka byla svéráz). Nicméně je to nepopsatelný zážitek a kdo má vůli a možnost, běžte do toho!!! To je to nejlepší co můžete pro své blízké na jejich poslední cestě udělat...a užívejte si každý den.

Já měl to štěstí, že jsem s ní mohl být až do konce...

Adam Hajdík

Je to jen kapka v moři, ale kapka ke kapce a máme širé moře.

Petr Kopečný
2 500 Kč

Děkujeme vám všem za práci, kterou děláte.
Rodina Marková.

Lenka Marková
6 000 Kč

Díky za skvělou práci!

Martin Šrom
800 Kč