Oblastní spolek Českého červeného kříže Praha 1


Jiné

Humanitární pohotovost

Poskytujeme pomoc při mimořádných událostech. Současně zajišťujeme koordinaci dobrovolníků v Praze. Naším cílem je pomoci seniorům a potřebným při nouzovém stavu -souvisejícím s epidemii COVID-19. Pod vedením našich stálých členů koordinujeme na 2500 dobrovolníků v projektu www.pomahamepraze.cz. Dobro-lidé zajišťují nákupy, vyzvednutí léků, venčení mazlíčků, povídání si osamělými seniory, organizaci na odběrovém místě, výpomoc dalším organizacím v péči o klienty bez domova. Jsme součástí projektu Praha drží spolu.

Humanitární pohotovost Covid 19

Mimořádná událost - Covid 19 spojuje mezigeneračně dobrovolníky a potřebné - především seniory. Koordinujeme dobrolidi a evidujeme požadavky potřebných.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Mimořádná událost - Covid 19 spojuje mezigeneračně dobrovolníky a potřebné - především seniory. Koordinujeme dobrolidi a evidujeme požadavky potřebných. Nakupujeme věci běžné denní potřeby, vyzvedáváme léky, pomáháme s péčí o druhé. Voláme osamělým seniorům a edukujeme obyvatele jak zvládnout karanténu, která se stala součástí našeho života. Na 500 dobrovolníků a členů Červeného kříže každý den věnuje svůj čas na naplnění projektu pomahamepraze.cz děkujeme jim za jejich aktivitu a vám za příspěvek na naši činnost.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Příspěvek na činnost související s koronavirem a pomocí seniorům.

Dárce
8 000 Kč