Frank Bold Society, z.s.


Protikorupční aktivity

Rekonstrukce státu

Jsme společným projektem dvacítky renomovaných neziskových organizací, stovek aktivních občanů a odborníků. Prosazujeme systémová protikorupční opatření a hlídáme mantinely demokratického vládnutí v České republice. Za dobu své existence jsme společně dosáhli neobyčejných úspěchů. Bez dárců by se ale téměř nic z toho, co jsme dokázali, nestalo. Nepřijímáme žádné peníze od českého státu. Pracovat můžeme jen díky lidem, jako jste vy.

Podpořím férovější a průhlednější politiku v Česku

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Na čem pracujeme?

Zákony, které šetří miliardy
Spojili jsme se v roce 2013, abychom prosadili 9 zákonů, které posílí transparentnost a omezí korupci a klientelismus. 5 zákonů již platí a stát díky nim ušetří miliardy. Například registr smluv již nyní obsahuje víc než 1,6 milionu smluv o celkové hodnotě přes 7 bilionů korun. To všechno jsou peníze daňových poplatníků, které se díky Rekonstrukci dostaly pod veřejnou kontrolu. Pokračujeme dál. Chráníme již schválené zákony před vykostěním. Pracujeme na zbylých rekonstrukčních zákonech a otevíráme nová klíčová témata.

Mantinely demokracie
Podle odborníků je v současnosti zvýšené riziko ohrožení demokratických a ústavních principů. Společně s experty jsme proto pojmenovali mantinely odpovědné demokratické vlády, které zaručují nezávislé rozhodování soudů, nezávislost médií, právo opozice na diskusi ve Sněmovně a další důležité pojistky moci. Teď hlídáme politiky, aby tyto meze nepřekračovali. 

Víme, jak ozdravit českou politiku. Buďte u toho s námi. Děkujeme. 


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Hlavně Vám přeji, aby Vás nepřestalo bavit omezovat prostor parazitům našeho státu.
Jaroslav Urban
2 000 Kč
dekuji
Dárce
Diky za tento projekt. Ja bych nemel silu takhle verejne bojovat, zato Vy ano! A proto vas rad malou castkou podporim. Berte to jako zdvizeny palec tomu, co delate.

Kdyz to padne na oslavu, po schvaleni duleziteho zakona, tak nazdravi!
Michal Prchlik
5 000 Kč
Chci podpořit vaši záslužnou činnost,politika nás bohužel ovlivňuje ať chceme nebo nechceme a musíme se zajímat jak se chovají jednotliví poslanci a strany.Volby se blíží a budu rád,když budu objektivně informován jak doposud hlasovali poslanci a strany u zákonů,které se nás týkají a budou týkat i do budoucna.Proto jsem se rozhodl pro podporu vaší činnosti malým peněžním darem.Ing.Jiří Melkus
Jiří Melkus
300 Kč
díky za Vaši buldočí vytrvalost, držím palce!
500 Kč
:)
500 Kč
Díky, že to všechno tak dobře rekonstruujete!
Marek Vondra
100 Kč
Prosim, informujte, na co byly darovane prostredky vynalozeny.
Bohumír František Hána
Fandím Vám.
Dárce
200 Kč
Držím palce Rekonstrukci státu JD
Dárce
500 Kč