Nadace Via


Regionální a komunitní rozvoj

Místo, kde žijeme: Podpořte Rodinné centrum Vlčáci

Přispějte a podpořte tak vybudování centra pro Vás i vaše děti. Finančně můžete přispět na pomůcky a stavební úpravy v RC Vlčáci. Jako například na rozšíření šatny a dokoupení pomůcek pro děti i dospělé. Pro své děti se každý den všichni snažíme udělat, co můžeme, dopřejte jim tedy i toto.

vybíráme od 5.1.2024

Zdvojnásobení

Každou korunu, kterou darujete, nám NADACE VIA zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!
29 000 Kč
vybráno 97 % z 30 000 Kč

přispělo

57 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Co děláme?
Kroužky sportovní i výtvarné, adaptační kroužek pro predškolkové děti, vzdělávací semináře, příměstské tábory, bazárky, cvičení pro děti i dospělé, tématické akce (halloween, Mikuláš, dětský den,..), sensory play, nosící srazy, setkávání maminek a mnoho dalšího.
Přes týden máme okolo 20 kroužků a stále přidáváme nové. Za skoro rok působení v Prostějově k nám jezdí děti a dospělí i z širokého okolí. 
Užívají si to u nás děti již od 3 měsíců až po 9 let jak na lekcích tak na akcích, které pravidelně pořádáme, tak v naší adaptační školičce. Ti starší potom na příměstských táborech. I dospělí u nás najdou spoustu akcí a sportovních událostí. Novinkou pro rok 2024 bude spojení seniorů s dětmi.  
Děkujeme za vaši důvěru i za to, že na naše akce chodíte. Za uplynulý rok se nám společně podařilo urazit pořádný kus cesty... a nyní s radostí startujeme již druhou sezónu!
 
Projekt byl podpořen Nadací Via v programu Místo, kde žijeme. Každou korunu, kterou darujete, nám Nadace Via zdvojnásobí až do výše 20 000 Kč!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Podpora dobré věci!

Jan Vymazal
500 Kč

Ať se Vám daří budovat svůj sen

Eva Kovaříková
500 Kč