Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

💜 Narodila se nám hvězda ⭐

Představte si, že vaše miminko muselo přijít na svět dříve, než mělo. Leží na oddělení neonatologie a vy se nepřestáváte ptát proč. Ocitli jste se v situaci, ve které žádný rodič nechce být… Bojíte se o život svého dítěte. Ročně se nad inkubátory po předčasném porodu trápí až 8 500 rodin v ČR. Nedoklubko tyto rodiny podporuje od prvních chvil a provází je touto náročnou situací. Podpořte malé předčasně narozené hvězdy, pomáhejte těmto rodinám s námi.

Narodila se nám hvězda!

Podpořte rodiny předčasně narozených dětí.
395 551 Kč
vybráno 40 % z 1 000 000 Kč

zbývá

26 dní

přispělo

460 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Každou hodinu se v České republice narodí jedno miminko předčasně. Pomozte maminkám najít naději v těžké situaci.

My v Nedoklubku jsme maminky předčasně narozených dětí a víme z vlastní zkušenosti, že miminka do dlaně jsou ti největší bojovníci. Nikdo nemůže za to, že se mu miminko narodí předčasně. Odloučení je těžké, rodiče trápí strach, bolí je tělo i srdce a čas se zdá být nekonečný.  Miminka, která v těch nejtěžších případech váží jen půl kila, v inkubátorech svádí boj o svou budoucnost. Lékaři a sestry jsou skvělí odborníci, pro každé předčasně narozené miminko dělají maximum. A my jsme tu proto, abychom rodiče podpořily svými zkušenostmi a příběhy našich malých hvězd.

Naším cílem je nabídnout příští rok pomoc každé rodině, která to bude potřebovat. Pomůžete nám?

Díky naší podpoře maminky z celé republiky získávají okamžité a ucelené informace, které jim pomohou zorientovat se v nové, tolik těžké situaci. Mohou se na nás s čímkoliv obrátit, jsme tu pro ně každý den.
Pro každou rodinu po předčasném porodu jsme připravily balíček s informacemi a dárky, aby věděli, že v tom nejsou sami.  Na tvorbě těchto materiálů spolupracujeme s předními odborníky české neonatologie, sestrami, laktačními poradkyněmi a psychology. Snažíme se však poskytovat rodičům informace v řeči srozumitelné i nezdravotníkům. Zároveň jim předáváme povzbuzení, příběhy a vzkazy rodičů, kteří touto životní zkušeností již prošli.

Po celý rok poskytujeme podporu a povzbuzení rodinám, kterým se miminko narodí předčasně. Už brzy proběhne po celé republice, ve všech neonatologických odděleních, vánoční předávání Nedoklubka. To je pro nás vždy silnější, než jindy… miminka, které obdarováváme totiž ještě letos neměla oslavit Vánoce…

Za každou pomoc ze srdce děkujeme.


Nedoklubko je nezisková organizace podporující rodiče předčasně narozených dětí a neonatologická oddělení v České republice od roku 2002. Více na www.nedoklubko.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkujeme!

Peter Diviš

Přeji hodně štěstí a hlavně trpělivost!
Co do svého "bojovníka" vložíte, desetkrát Vám vrátí!

Lenka Vacovská
500 Kč

Máme doma dvojčátka předčasně narozená ve 29 tt. Moc děkujeme za užitečné informace a Všem za to, co pro všechny děláte v těch nejtěžších chvílích. Ze srdce děkujeme! ❤️ ❤️

Radka Kulhanová

Hodně síly všem🍀

Tereza Kučerová
300 Kč

Všem přeji hlavně zdraví a malým hvězdičkám hodně síly!

Jana Boxanová
300 Kč

Dárce

Děkujeme, že pomáháte. 😁 Jste skvělý. Máme dceru narozenou 24+3 TT, už tři roky nám dělá radost i přes kombinované postižení.

Lucie Holá
500 Kč

Moc všem maminkám a jejich miminkům držím palce,at vše zvládnou.

Markéta Svačinová
300 Kč

Děkuju za to, že jste💜

Lucka a Vašík
500 Kč

Ať jsou i nedonošené děti s rodinami šťastné❤️

Dárce
300 Kč