Step by Step ČR, o.p.s.


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

Podpořte konferenci 30 let Začít spolu

Připravujeme konferenci 30 let Začít spolu. Pomůžete nám?  Už 30 let měníme český vzdělávací systém. 30. výročí oslavíme v listopadu konferencí.  Pomozte nám s její přípravou a přijďte slavit s námi.  Během dvoudenní konference v Praze (15. – 16. listopadu) budou probíhat inspirativní přednášky, diskuze a workshopy. Konference je ale především místem pro setkání všech, které program Začít spolu oslovil a pro které je snaha o kvalitativní proměnu českého školství srdcovou záležitostí. Příprava konference je pro náš malý tým náročná organizačně i finančně, a proto budeme rádi za každý příspěvek. Finančním darem nám pomůžete realizovat konferenci bez pasivní bilance našeho rozpočtu.

vybráno 11 % z 50 000 Kč

zbývá

118 dní
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Jsme jedna z mála neziskovek, které nabízí ucelený didaktický program pro děti už od předškolního věku, kdy se formuje vztah ke vzdělání.
V tomto věku je více než kdy jindy třeba u dětí podpořit chuť se učit a nabídnout jim podnětné prostředí, aby svůj potenciál mohly naplno rozvinout.
Začít spolu - aby učení dávalo smysl a přinášelo radost

Máme za sebou stovky školících akcí a úspěšných projektů, více než 15.000 proškolených pedagogů, v naší síti je přes 160 škol s programem Začít spolu.
Více se o nás dozvíte na www.zacitspolu.eu.
Podrobnosti k akci najdete přímo na webu konference.
Staňte se podporovatelem vzdělávání, které pozitivně ovlivní budoucnost našich dětí.

Vzdělávací program Začít spolu  (v mezinárodním označení Step by Step) je otevřený didaktický systém, který nabízí kvalitní a ucelené vzdělávání založené na konstruktivistické pedagogice a respektujícím přístupu k dítěti. Začít spolu je program hlavního vzdělávacího proudu, který je plně v souladu s požadavky Rámcového vzdělávacího programu pro MŠ a ZŠ. V ČR je realizován již od roku 1994. Jsme součástí mezinárodní vzdělávací sítě a kvalita pedagogické práce v programu je jasně definována standardy Kompetentní učitel 21. století: Mezinárodní profesní rámec kvality ISSA.
Přínosy programu Začít spolu shrnuje výzkumná zpráva Fakulty sociálních studií UTB ve Zlíně, která je ke stažení ZDE.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu