POST BELLUM


Vzdělávání a výzkum Děti, mládež, rodina

Gymnázium Paměti národa

Jsme malé čtyřleté gymnázium zřizované neziskovou organizací Post Bellum. Naše koncepce staví na zkušenostech vzdělávacího oddělení Post Bellum i hodnotách, které tato organizace vyznává. Jsme humanitně zaměřené gymnázium, které klade důraz na moderní dějiny, rozvoj vyjadřovacích schopností studentů, jejich aktivní přístup ke světu a celostní rozvoj osobnosti.

vybíráme od 5.3.2021
84 001 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz


Vážení přátelé Gymnázia Paměti národa,

po třech letech rozjezdu nového gymnázia, budování společných tradic, nastavování fungování školy a sbírání společných zážitků, nás čeká důležitý milník - opouštíme stávající prostory v Opatovické. 

Naším budoucím útočištěm se stane usedlost Hřebenka, místo, z kterého na člověka dýchne historie, klid a radost z krásy, která ho obklopuje. Prostory rekonstruujeme a vybavujeme tak, aby co nejlépe sloužily našim studentům. Ti se sami aktivně podílejí na podobě nových prostor. 

A zde se na Vás obracíme s prosbou o pomoc.
Jak konkrétně můžete pomoci?
   * Finančním darem na rekonstrukci a vybavení školy.

Rádi bychom vybrali až 1 000 000 Kč na následující položky:
   * Vybavení společných prostor 
   * Kuchyňky
   * Šatní skříňky 
   * Laboratorní vybavení jako mikroskopy či chemikálie 
   * Rozšíření bezpečnostního a kamerového systému
   * Úpravu zahrady včetně laviček a výsadby 
   * Váš dar pomůže také vytvořit stipendijní fond pro nadané studenty ze     sociálně slabších rodin, aby studium na GPN bylo dostupné všem bez rozdílu.
   * Materiálním darem - potřebujeme školní nábytek, výtvarné a kancelářské potřeby, sportovní vybavení a další. Konkrétní seznam najdete na našem webu.
   * Dobrovolnickou pomocí při stěhování a úpravách školy.
   * Sdílením této výzvy mezi svými přáteli a na sociálních sítích.

Jak na to?

1. Zvolte si formu podpory - jednorázový dar, pravidelný měsíční příspěvek, nefinanční pomoc.

2. Pošlete dar na účet číslo 123456789/0800, variabilní symbol 2024. Pokud chcete uzavřít darovací smlouvu, kontaktujte nás na vera.prevratilova@gymnaziumpn.cz.

3. Pravidelnou podporu nastavíte snadno přes náš web www.gymnaziumpn.cz/darujte. Doporučená měsíční částka je 300 Kč, ale budeme vděční za jakoukoliv výši příspěvku.

4. Materiální dary a dobrovolnickou výpomoc s námi koordinujte na e-mailu info@gymnaziumpn.cz nebo telefonu 777 123 456. 

Vaše podpora umožní mladým lidem získat kvalitní vzdělání založené na kritickém myšlení, spolupráci a hodnotách. Pomůžete jim nastartovat život a být platnou součástí naší společnosti.

Staňte se součástí příběhu Gymnázia Paměti národa!
Děkujeme, že nám pomáháte psát tento příběh.

Tým Gymnázia Paměti národa


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Tesime se spolu s vami na nove prostory a drzime peste, at se dari….

Eva Sebkova
5 000 Kč