Iniciativa pro efektivní zdravotnictví, z.s.


Vzdělávání a výzkum Zdraví

Za lepší fungování českého zdravotnictví

Zdraví je to nejcennější, co máme. Česká populace, stejně jako v mnoha jiných vyspělých státech, stárne a vlivem demografického vývoje se úroveň zdravotní péče může zhoršovat. Chceme, aby i za 20 let u nás fungovalo zdravotnictví minimálně stejně dobře nebo lépe, než dnes, a abychom my i naši blízcí dosáhli co nejvyšší kvality života.

vybíráme od 10.11.2023

přispělo

10 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Abychom toho dosáhli, bude potřeba provést mnoho dílčích i velkých systémových změn. Ty budou muset proběhnout na všech frontách, na úrovni legislativy, ve fungování nemocnic i v organizaci práce zdravotnického personálu. V neposlední řadě, do změn musíme být zapojeni všichni jako občané této země.   


Pomozte nám v dalším rozvoji! V roce 2024 bychom rádi rozšířili naše aktivity o ještě častější výstupy a také o nové formy obsahu, například podcastové rozhovory s experty. Buďte s námi u toho!

O NÁS

Iniciativa pro efektivní zdravotnictví je nezávislý projekt z dílny klinických a neklinických odborníků ve zdravotnictví. IEZ vznikla na začátku roku 2021 - v době, kdy Česko prožívalo svou největší krizi v moderní historii a ve zdravotnictví se objevovalo mnoho hlasů a doporučení, často protichůdných. I proto jsme se rozhodli do veřejné debaty přispívat na základě vědeckých poznatků a ověřených dat. 

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Hodne zdaru

Tomas

To your health!!

Christine Taylor
1 100 Kč