Nedoklubko, z.s.


Děti, mládež, rodina Zdraví

22. narozeniny Nedoklubka 🥳

Nedoklubko je tu pro všechny rodiny a blízké předčasně narozených dětí. 💜 Už 22 let. Z malého klubu při jednom neonatologickém oddělení vyrostlo do organizace, která podporuje rodiče v celé zemi. V České republice se předčasně narodí více než 7 tisíc miminek ročně. Pro každou rodinu po předčasném porodu připravujeme informační a psychosociální podporu a terapeutické, ručně vyráběné dárky. Nedoklubko má narozeniny a my máme přání jediný... Pomozte nám s přípravami Uvítacích balíčků nebo tvorbou osvětových kampaní. Darujte nám dnes libovolnou částku, která nám pomůže plnit naše celoroční poslání.💜

💜 Pošlete Nedoklubku k narozeninám sílu 💜

Přispějte Nedoklubku k 22. narozeninám, podpoříte tím rodiny předčasně narozených dětí. Děkujeme!
12 300 Kč
vybráno 6 % z 220 000 Kč

zbývá

47 dní

přispělo

25 lidí
zabezpečeno Darujme.cz
Naše dlouhodobá strategie vede k lepšímu povědomí, edukaci rodičů, zlepšení péče o předčasně narozené děti a k podpoře rodin v péči o děti v nemocničním prostředí.

  • Poskytujeme okamžitou a ucelenou informační podporu a zvyšujeme povědomí o neonatologii v ČR i na mezinárodní úrovni.
  • Spolupracujeme se zdravotníky, čímž propojujeme svět mezi odborníky a rodiči, kteří by měli v péči o předčasně narozené děti působit jako jeden tým.
  • Podporujeme rodiče od prvních chvil po předčasném narození jejich děťátka.

I my jsme byli v situaci, kdy jsme hledali informace a pomoc. I naše děti se narodily předčasně.

  • Do všech 27 perinatologických center intenzivní a intermediární péče distribuujeme naše podpůrné materiály a dárky. Prostřednictvím sestřiček se k rodičům dostane náš Uvítací léčivý balíček plný důležitých a relevantních informací.

  • Pomáháme vybavit neonatologická oddělení potřebnými pomůckami, které pomohou zlepšit péči a komfort rodičů a jejich dětí. 
  • Podporujeme také vzdělávání a další rozvoj zdravotníků.
27. června slavíme 22. narozeniny. 🥳
A dnes máme přání jediný: Pomozte nám podporovat rodiče, kterým se děťátko narodí předčasně. Předem děkujeme!
Vaše Nedoklubko
💜

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Pro klidný spánek

Vékáčko
1 000 Kč

Moje milované Nedoklubko!💜 Přeji ti hodně dalších sil, plánů, energie a dobrých lidí kolem sebe! Máme ten nejlepší tým ever, skvělé dárce a partnery, nakloněné lékaře a sestřičky a plno dalších nápadů, jak zas líp a pomáhat rodičům! Jedeme dál!🥳

Lucie Žáčková
2 200 Kč