Nadační fond Seňorina


Osvěta a poskytování informací Senioři

Pomozte nám zajistit kvalitní péči o lidi s Alzheimerovou nemocí a podpořte s námi Centrum Seňorina

Pomáháme lidem s Alzheimerovou nemocí prožít ještě radostný čas. Náš nadační fond byl zřízen s obecně prospěšným cílem přispět k rozvoji a podpoře kvality života osob trpících Alzheimerovou nemocí a jejich rodinných pečujících. Každoročně finančně podporujeme sociální odlehčovací službu Centrum Seňorina, protože státní dotace a úhrady klientů na kvalitní péči nestačí. Tímto projektem chceme spolu s dárci přispět k tomu, aby se lidem s Alzheimerovou nemocí dostalo kvalitní péče, měli dostatek aktivizačních činností, aby prožili ještě radostný čas.

vybíráme od 27.11.2023
16 933 Kč
vybráno 17 % z 100 000 Kč

přispělo

9 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Péče o blízkého s Alzheimerovou nemocí je neskutečně vyčerpávající, jak psychicky, tak fyzicky. Proto Centrum Seňorina pomáhá rodinám v jejich nelehké roli na chvilku se zastavit, odpočinout si a nabrat nové síly, a to s vědomím, že je o jejich blízké dobře postaráno.

Přispějte s námi na kvalitní péči o lidi s Alzheimerovou nemocí. Chceme podpořit jak každodenní přímou ošetřovatelskou péči, tak pomoci rozvíjet každodenní aktivizační činnosti a další projekty na podporu radostnějšího života lidí s Alzheimerovou nemocí a ulevit od starostí a těžkostí jejich rodinným pečujícím. 🩵.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu