IMPULS, nadační fond


Lidé s postižením Zdraví

Kytka pro zdraví - Daruj slunečnici!

Zavázat si tkaničky, zapnout knoflík u košile, uvařit si kávu, zvednout dítě do náruče. Pro zdravého člověka samozřejmosti. Pro nemocné roztroušenou sklerózou? Vaše podpora nám umožní zajistit hodiny nezbytných terapií. Aby mohli žít své sny, aby to nevzdali… Jedna slunečnice zaplatí 15 minut psychoterapie nebo fyzioterapie. "Vysázíme" společně lány slunečnic?

Daruj slunečnici!

Jedna slunečnice = 300 Kč = 15 minut psychoterapie nebo fyzioterapie pro nemocného roztroušenou sklerózou. Kolik kytek můžete darovat Vy? Jednu, tři, pět, 40, nebo 160?
19 450 Kč

přispělo

21 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Eliška, Klára, Pavel, Dana, Aleš... Hrdinové našich příběhů O čem píše život jsou mladí, plni plánů a životních snů. Aby mohli s rodinou či přáteli kdykoliv vyrazit na výlet nebo na kolo, aby si došli i za pár let na nákup, aby doprovodili syna k maturitě a dceru k oltáři, potřebují hodiny speciální péče. Vy jim teď můžete pomoci je snáz získat.

Denně se dozví diagnózu RS dva mladí lidé. Co se stane, když si na prahu života vyslechnou verdikt nevyléčitelné onemocnění? Zasadit slunečnici, rozsvítit někdy těžké dny a přispět ke zlepšení podmínek komplexní péče, to je cesta i cíl naší osvětové kampaně Rozsviťme ČR se slunečnicí jako symbolem naděje. 
Nyní můžete rozdávat naději Vy sami jediným kliknutím. Darujte virtuální slunečnici, darujte naši Kytku pro zdraví. Čím více slunečnic, tím pro každého s RS více dostupné fyzioterapeutické a psychoterapeutické péče, která není zcela hrazena ze zdravotního pojištění. 
Slunečnice = 15 minut terapie (300 Kč)
Tři slunečnice = 45 minut terapie (900 Kč)
Pugét (5) slunečnic = 75 minut terapie (1500 Kč)
Záhon (40) slunečnic = 10 hodin terapie (12 000 Kč)
Lán (160) slunečnic = 40 hodin terapie (48 000 Kč)

Více informací na www.kytkaprozdravi.cz


Roztroušená skleróza (RS)
je chronické zánětlivé onemocnění centrálního nervového systému, jehož příčina není dosud známá. Onemocnění propuká většinou v mladším věku, častěji postihuje ženy. Pro RS je typické střídání období záchvatů (atak) a období zdánlivého klidu. Tento proces je nepředvídatelný, a proto i léčba či prevence je těžká. Na světě trpí RS 2,5 milionu, v ČR okolo 22 tisíc lidí. Nemoc se vyskytuje především ve středních a chladnějších zeměpisných šířkách. Rizikovými faktory jsou kromě genetické dispozice EB virus, kouření a nedostatek vitaminu D.

Děkujeme, Váš Nadační fond IMPULS
www.nfimpuls.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky terapii a podpoře žiju

Dárce

malá pozornost od srdce

Alena Kokošová
300 Kč

Hodně štěsí!

Tereza
1 500 Kč

❤️

BM
300 Kč

Pro dobrý každý všední den, pro dobrou budoucnost, pro lepší svět... Kateřina

Kateřina Bémová
500 Kč