ZIPáci podporují Domácí hospic Athelas
ZIPáci podporují Domácí hospic Athelas
ZIPáci podporují Domácí hospic Athelas
Hospic Athelas jsme doposud podpořili na jeho akcích tancem nebo jako dobrovolníci. Letos jsme se rozhodli, že zkusíme Athelas podpořit i finančně. Samozřejmě, že se s vámi všemi potkáme i na startu Běhu mezi mosty 7.9.2025. Ve 13 hodin si s námi můžete dát rozcvičku.
Péče o nemocné pacienty, kteří chtějí poslední okamžiky svého života strávit doma s rodinou, je finančně velice náročná. Vyzýváme proto všechny naše přátele: podpořte práci Domácího hospice Athelas. Zkusme společně vybrat nejméně 12.500,- Kč.
Děkujeme Všem, že do toho s námi jdete.
BĚH MEZI MOSTY pro Athelas 2025

V neděli 7.9.2025 se bude konat benefiční sportovní happening na podporu těch, kteří se nachází v cílové rovince svého života. Od 11 hodin započnou registrace před Domem u Slona u Kamenného mostu v Písku, odkud se také poběží. Nejste běžci? Nevadí. Můžete si udělat i procházku s přáteli či rodinou.
Veškerý výtěžek půjde na péči o pacienty našeho hospice. Každý krok se počítá.
Hodně štěstí s dobrou věcí!
Od Zipáků...😉
.
🍀🍀🍀🍀