MESIT: Dárcovská výzva pro projekt Charitativní běh Běžme pro Sabinku

Suvenýr z dovolené pro Sabinku

vybíráme od 4.7.2024
20 900 Kč
vybráno 52 % z 40 000 Kč

zbývá

44 dní

přispělo

23 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše skupina MESIT se stala partnerem benefičního večera v rámci akce Slovácké léto. Tento večer se vybralo mezi diváky bezmála 40 000 Kč na podporu mladé slečny Sabinky, která bojuje s velmi vážným a vzácným onemocněním - Syndromem arteria mesenterica superior. Toto onemocnění ohrožuje její život a jedinou nadějí je velmi náročná a nákladná operace, která se provádí ve Španělsku. Stejnou částkou 40 000 Kč přispěl v průběhu benefičního večera i MESIT. 

Nyní se obracíme na Vás, naše kolegy a přátele, kteří se benefičního večera na Masarykově náměstí nemohli zúčastnit. Zkusme společně ještě jednou znásobit vybranou částku! Pomozme Sabince s výzvou Suvenýr z dovolené pro Sabinku. 

Darujte Sabince pomyslný suvenýr v částce, kterou si sami zvolíte.

Máte jedinečnou příležitost přispět na léčbu této statečné dívky prostřednictvím výzvy. Vaše pomoc může znamenat pro Sabinku a její rodinu obrovskou naději a šanci na nový život. Děkujeme Vám za Vaši štědrost a podporu. 
Nadační fond NEZÁVODÍM-POMÁHÁM
Obracíme se na vás s naléhavou prosbou. Sabinka, statečná sedmnáctiletá dívka, bojuje s velmi vážným a vzácným onemocněním zvaným Syndrom arteria mesenterica superior. Toto onemocnění jí připravilo o bezstarostné mládí a vážně ohrožuje její život. Jedinou nadějí pro Sabinku je velmi náročná a nákladná operace, která se provádí ve Španělsku. Chceme vás proto pozvat, abyste se připojili k naší výzvě a pomohli Sabince získat šanci na nový začátek.
Obracíme se na vás s naléhavou prosbou. Sabinka, statečná sedmnáctiletá dívka, bojuje s velmi vážným a vzácným onemocněním zvaným Syndrom arteria mesenterica superior. Toto onemocnění jí připravilo o bezstarostné mládí a vážně ohrožuje její život. Jedinou nadějí pro Sabinku je velmi náročná a nákladná operace, která se provádí ve Španělsku. 

Chceme vás proto pozvat, abyste se připojili k naší výzvě a pomohli Sabince získat šanci na nový začátek.

Jak toho můžete dosáhnout?

Zorganizovali jsme charitativní běh nazvaný "Běžme pro Sabinku", který má za cíl shromáždit finanční prostředky na její operaci. Každý ušlý nebo uběhnutý kilometr, každý krok, přiblíží Sabinku k tomu, aby mohla podstoupit potřebný zákrok. Stačí, když své kilometry, které uběhnete nebo ujdete proměníte v dobrovolnou finanční částku. Pokud neběháte můžete samozřejmě Sabinku podpořit taky! Každá korunka se počítá.

Náš NF NEZÁVODÍM-POMÁHÁM se opět nezdráhá přiložit ruku k dílu! Naše zakladatelka Linda má srdce plné odhodlání a lásky k druhým. Proto se rozhodla, že se vydá za náš NF na neuvěřitelnou cestu. Poběží 110 kilometrů k sopce ve Španělsku, aby symbolicky ukázala, jak daleko jsme ochotni zajít pro život druhého člověka. Její běh bude nejen fyzickou výzvou, ale i silným gestem solidarity a naděje. Linda vyběhne 7.6. a cestu si zvolila náročnou, stejně jako boj, který Sabinka vede. Její odhodlání a síla jsou příkladem pro nás všechny!

Každý váš krok, každá vaše koruna může udělat obrovský rozdíl.

Přidejte se k nám na naší cestě pro Sabinku. Společně můžeme udělat zázrak.

S láskou a vděčností,

NF NEZÁVODÍM-POMÁHÁM
Přeji úspěšnou operaci a další život ve zdraví.

Radek Šindelka
200 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond NEZÁVODÍM-POMÁHÁM, projekt: Charitativní běh Běžme pro Sabinku