Judith Krulišová: Dárcovská výzva pro projekt Stojíme za Ukrajinou

ambUAlance: sanitka pro Ukrajinu vol. II

vybíráme od 7.2.2024
197 181 Kč
vybráno 66 % z 300 000 Kč

zbývá

198 dní

přispělo

23 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Sbírka ambUAlance byla velmi úspěšná a sanitka, kterou jsme na Ukrajinu dovezli, už zachraňuje životy v chersonské oblasti, Cílem této sbírky je vybrat finanční prostředky na její parťačku, kterou na Ukrajinu taky transportujeme.  Sanitka bude složit pto převoz zraněných vojáků ve stabilizovaném stavu z fronty, ale i zraněných a nemocných civilistů z přifrontových oblastí do nemocnic v Chersonské oblasti na Ukrajině.
Ve válce má každá vteřina nevyčíslitelnou hodnotu. Pro rychlou záchranu lidských životů je kromě kvalitní lékařské péče důležité i spolehlivé vozidlo, které je často to jediné, co stojí mezi týmem zdravotníků a úspěšnou evakuací raněných z fronty. Pomozte nám dopravit na Ukrajinu další sanitku. Válku ukončit nedokážeme, ale můžeme alespoň přispět ke zmírnění utrpení všech, kteří se do bojů za svobodu své země aktivně zapojili.
Nadační fond BigMat CZ
Členům družstva BigMat CZ není lhostejný život a osudy těch, kteří se ocitli se v této tíživé situaci. Strašlivá situace na Ukrajině si vyžaduje pomoc všech. Pomozte s naším Nadačním fondem BigMat, prostředky použijeme na pomoc konkrétním rodinám, které dopravíme do bezpečí a pomůžeme jim s integrací zpět do normálního života.
Členům družstva BigMat CZ není lhostejný život a osudy těch, kteří se ocitli v této tíživé situaci. 
Strašlivá situace na Ukrajině si vyžaduje pomoc všech. Pomozte společně s Nadačním fondem BigMat! 
Prostředky použijeme na pomoc konkrétním rodinám, které dopravíme do bezpečí 
a pomůžeme jim s integrací zpět do normálního života.
První cestu z Ubľa do Litoměřic máme úspěšně za sebou a jsme moc rádi, že je o jednu rodinu v bezpečí více. 
Naše další cesta směřovala do Užhorodu. Vypravili jsme celkem šest tranzitů plných charitativních balíčků (pití, trvanlivé potraviny, dětské pleny, spacáky, přikrývky aj.) a přepravili další rodiny do bezpečí ČR.

Děkujeme Vám, že se s námi aktivně podílíte na pomoci ukrajinským rodinám! 

O této sbírce jsem se dozvěděl v rámci festivalu Dva Písaři Fest, jehož výtěžek tomboly byl věnován na tento účel. Nyní jsem se rozhodl sbírku podpořit ještě navíc osobně.

Jan Štěpán
1 000 Kč

Ať dobře slouží!

Dva písaři
6 500 Kč

ambUAlance

Olga Berger
500 Kč

Jste skvelá/ì! Slava Ukraine!

Lydia Thienen
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond BigMat CZ, projekt: Stojíme za Ukrajinou