Ahoj Sucho: Dárcovská výzva pro projekt Suchej únor 2024 - SUŠÍME s FIRMOU / v TÝMU

SEZNAM JDE PŘÍKLADEM

vybíráme od 4.1.2024
1 766 Kč
vybráno 6 % z 29 000 Kč

zbývá

1 den

přispělo

9 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Suchej únor a Seznam to daly dohromady... a je tady výzva SEZNAM JDE PŘÍKLADEM. Pojďme společně podpořit Suchej únor... a naše zdraví!
 
 • Přihoďme každý alespoň symbolických 29 Kč. Podpoříme osvětu, prevenci a nově i rozvoj nové AI bytosti, která si s dětmi povídá o alkoholu. 

 • Nastartujme spolu zdravější životní styl. Registrací za 290 Kč získáte na únor celou řadu online cvičení, webinářů na téma well-beingu, receptů, stříbrný balíček O2 TV, Kalorické tabulky na měsíc zdarma, volňásky na Nextbike, slevy na Pilulku atd. 

 • Pokud vás Suchej únor láká, objednejte si i ÚNOROVÝ BYLINKOVÝ KALENDÁŘ - vtipnou cestu Sušiče s 29 zastaveními u toho nejlepšího čaje Leros. Součástí kalendáře je 29 QR kódů s multimediálním obsahem na téma bylinek a zdravého životního stylu.
Suchý online batoh v detailu obsahuje:

 • Stříbrný balíček O2 TV na celý únor zdarma,
 • měsíční členství v oblíbené aplikaci Kalorické tabulky,
 • měsíční členství ve Fitshakeru - online tréninky všeho druhu,
 • webináře na téma well-beingu,
 • volné jízdy na Nextbike,
 • exkluzivní možnost ochutnat první chmelenou kombuchu od Lok Lok,
 • slevy na Pilulku, nealko destiláty z BezkocovINy a skvělé nealko od JZT Ferments či Drink Cans,
 • ukázkové kapitoly z knihy Suchej únor. 
Únorový bylinkový kalendář je alternativou oblíbených adventních kalendářů. Den pod dni se projdete po cestě Sušiče, zasmějete se nad líbivou grafikou Christiany Turečkové, vychutnáte si ty nejlepší čaje z nabídky Leros, pobavíte se a načerpáte inspiraci a energii z multimediálního obsahu schovaným pod 29 QR kódy ukrytými pod pytlíčky s čajem.

Příspěvkem na Sucho, nákupem online batohu či kalendáře podpoříte v ČR tolik potřebný osvětový projekt, ale zejména sebe na své vlastní cestě! 

Suchej únor, z. ú.
Pohněte s námi i v roce 2024 národem, který pije přes míru! Nabídněte kolegům hóóódně vysušený merch, se kterým jim to bude sušit jedna báseň. Možná i nějakou napíšou, něco nakreslí, nebo vytvoří. Tématem Sucháče 2024 je totiž CESTA. SUCHÁ CESTA. Nastartujme společně změnu. PŘIDEJTE SE K NÁM, PŘIJMĚTE VLASTNÍ VÝZVU a podpořte něco, co má opravdu smysl. Proč? V ČR je 1 000 000 lidí na hraně rizikového pití. DÍKY!


INVESTUJTE DO SUCHÁČE, kampaně za čistokrevný život! V roce 2023 jsme opět pomohli tisícům lidí vyjasnit si svůj vztah k alkoholu a mnohým z nich tak výrazně zvýšili kvalitu života. Díky, že nám pomáháte! 
Přemýšleli jste někdy nad tím, jaký je váš vztah k alkoholu?

Řada lidí v ČR to má celkem na háku. Pití je náš národní sport a dlouhodobě patříme mezi TOP 5 zemí na světě ve spotřebě alkoholu. Statistika? 1 000 000 lidí se u nás pohybuje za hranicí rizikového pití.

Pijeme prostě přes míru. Proto jsme v roce 2013 přišli s kampaní Suchej únor, která je výzvou všem, kteří chtějí, nebo POTŘEBUJÍ otestovat svoji (ne)závislost na alkoholu, udělat něco pro svoje zdraví a duševní pohodu. Sucháč často není o nás, ale my se často stáváme vzorem pro ty, kteří Sucháč reálně potřebují. 

INVESTUJTE DO NAŠÍ  KAMPANĚ a pomozte nám toto silné téma, které hýbe českou společností, posunout znovu napříč celou republikou...

Srdíčko vám zaplesá až uvidíte, kam kampaň posuneme v roce 2024!
A to díky vám!

#suchejunor #suchoucestou 
www.suchejunor.cz

Rad přispějí a sám se teto akce s radosti zúčastním.

Jan Kuchar
290 Kč

Sušte! Alkohol je metla lidstva!

Ondřej Kliment

Suštesi!

Ivoš
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Suchej únor, z. ú., projekt: Suchej únor 2024 - SUŠÍME s FIRMOU / v TÝMU