Jolanta Byrtus: Dárcovská výzva pro projekt Podpora činnosti spolku Nikdy nejsi sám

Poběžím pro ty, kteří běhat nemůžou

vybíráme od 1.9.2023
117 700 Kč
vybráno 235 % z 50 000 Kč

přispělo

123 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Na začatku září poběžím víc než 500km Hlavní Beskydskou magistralou, abychom společmě pomohli spolku "Nikdy nejsi sám ... z.s.", který organizuje volnočasové aktivity pro postižené děti a jejich rodiny.
Hlavní Beskydska magistrála je nejdelší značenou stezkou v Polsku s více než 500km a s převýšením 22000m, která protíná 6 pohoří.
A to všechno bych chtěla zvládnout do 10dnů s batohem na zádech.


Hlavní náplní spolku, který působí na Třinecku, je organizování volnočasových aktivit pro děti a mladé lidi s postižením. Jsou to např.: pobytové letní tábory, víkendové pobyty, odpolední akce se zábavným programem. Aktivně podporuje všechny činností, které obohacují a zkvalitňují život osob s postižením.Děkuji za každou darovanou korunu, která pro mě je velkou motivaci a obdarovanému spolku umožní postiženým dětem a jejich rodinám vytvořit další krásné zážitky.pro více info z trasy mě sleduj na mém Instagramu jola_byrtus

Nikdy nejsi sám ... z.s.
I život s postižením lze žít plnohodnotně! Ze strany pečujících rodin i samotných osob s postižením je třeba k tomu odvahu a chuť zapojit se aktivně. Rodiny spojené se spolkem takovou odvahu mají. Bez Vaší pomoci to ale nepůjde! Prosíme, podpořte nás, a my pak společně s obětavými dobrovolníky umožníme kamarádům žít stejný život, jaký žiji jejich vrstevníci.
Největší oblibou, ze všech činnosti, které organizujeme, se těší pobytové akce. Letní tábory jsou obsazené na rok dopředu. Důvěra rodin, které nám svěří své dítě do péče, nesmírně těší. Je to ale také pro nás obrovská zodpovědnost. Pro děti a mladé lidi s tělesným, mentálním a kombinovaným postižením musíme nejdříve zajistit dostatečný počet dobrovolníků, kteří budou 24 hodin pečovat o svěřenou osobu a jsou ji nápomocni ve všech běžných činnostech. Dále pak ubytování (v ideálním případě bezbariérové), stravování, zdravotní péči. Na každý pobyt rádi vymýšlíme co nejvíce atraktivní program.
Chcete se s námi blíže seznámit? Sledujte nás na naší facebookové stránce:
https://www.facebook.com/Nikdy-nejsi-s%C3%A1m-353105991510988

Wielkie brawa i gratulacje!!

Elzbieta Cienciala
300 Kč

Milka a Wladek z Nýdku. Jolu, jsi dobrá. 💪❤️

Barbora Olivková
1 000 Kč

Jola je skvělá! Držím palce všem, kdo se jakkoli snaží zkvalitnit život těm, kdo si sami nejsou pro své handicapy schopni pomoci.

Bara

7.dziyn😉

Barbara Byrtus
350 Kč

Gratulacje !! Dobrze ty!!

Dárce

Brawo Jola!!!

Byrtusi z Mostów
1 500 Kč

Ostatnich pore kilaków! 💪💪

Mat
200 Kč

Uż yny kónsek🤩❤️

Pat
200 Kč

Bojujte

Vanda Martynkova

Jola vydržatˇ!
Babcia i Dziadzio

Jadwiga Milerska
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nikdy nejsi sám ... z.s., projekt: Podpora činnosti spolku Nikdy nejsi sám