Bona Fide: Dárcovská výzva pro projekt Běh pro hospic 2023

Bona Fide Spolu a pro hospic - k sobě blíž

vybíráme od 6.5.2023
7 050 Kč
vybráno 37 % z 18 900 Kč

přispělo

10 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Dobrovolníci z Bona Fide - to je 15 lidí, více než 2000 hodin ročně a nekonečně mnoho dobrých nápadů pro Hospic sv. Štěpána. Nebojíme se dlouhých tratí, překážek a únavy, protože jsme spolu! Protože každý krok nás vede k lepším zítřkům, i když lepším zítřkem může být i dobrý konec!
Pojďte do výzvy s námi a podpořte rekonstrukci hospice, protože na každé dlouhé trati je lepší být spolu než sami :)
 


Dohromady je nám v týmu 900let, ale ani to nás nezastaví! 13.5. ve 14h půjdeme symbolicky přes rokli do Terezína. Start je u Bona Fide v Litoměřicích a půjdeme pomalu, takže se k nám třeba stihnete přidat :) Výzvu stanovujeme na 18.900kč jako čas v hodinách věnovaný dobrovolníky za devítiletou existenci Bona Fide + náš věk, protože nasazení, nadšení a laskavost, se kterou nám lidé svůj čas věnují, se spočítat nedá :)
Každý Váš příspěvek má smysl, každá částka nám pomáhá být k cíli blíž! Darujte pro dobrou věc, přispějte, pokud do Bona Fide chodíte rádi a pomozte, protože pomáhat je prima! Každý dárce od nás dostane Placku/špendlík v originálním designu našeho hospice - říká vše podstatné a sluší každému!
Na placky, běžecká trička a další výrobky na podporu hospice můžete podívat také na našem e-shopu www.obchod.prohospic.cz
 
Hospic sv. Štěpána
1. - 20.5.2023 Benefiční sportovní happening na podporu těch, kteří svůj životní běh už končí. Běhat můžete kdekoliv od 1. do 19.5. 2023 běh, chůze, koloběžky, kolo Naživo 20. 5. 2023 v 10 h u hospice, JEN BĚH 1, 3, 6 km LETOS POTŘEBUJEME DOFINANCOVAT VELKÉ INVESTIČNÍ PROJEKTY (Výměna lin, sanitárního zařízení, ale i potrubí a kotlů) www.beh.prohospic.cz www.behyprohospice.cz

Díky za vaši práci ❤️

Petra Klimecká

Kapka do moře pomoci :)

Jitka Kopecká
50 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Štěpána, projekt: Běh pro hospic 2023