Petr Špringl: Dárcovská výzva pro projekt Běh pro hospic 2023

105 kilometrů pro Hospic

vybíráme od 5.5.2023
26 550 Kč
vybráno 63 % z 42 200 Kč

přispělo

20 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Opět se běží a především daruje pro Hospic svatého Štěpána. Letos na výměnu rozvodů. Pojďme společně udělat něco dobrého...
Rád pro Vás a především pro Hospic uběhnu ( a ujdu) všechny trasy, na které se lze přihlásit a to vždy, jakmile celková výše vašich příspěvků dosáhne té správné úrovně: 1000,- Kč= 1 km k páře, 3000,- Kč= 3 km k letnímu kinu atd. atd. To je ale pouze 42,4 km a navíc rozdělené v sedmi bězích. Pokud celkem přispějete         21 100,- Kč, poběžím půlmaraton, pokud se na účtu vyšplhá částka na 42 200,- Kč slibuji, že pro Hospic a pro Vás zaběhnu, zajdu, odkutálím, prostě zdolám maraton. A tím dovršíme vzdálenost 105,7 km.

Vážení a milí,
úspěšně jsme v neděli pokořili s mým synem druhou část, tedy půlmaraton. Vyběhli jsme v neděli ráno od parkoviště koupaliště v Brné a doběhli, či spíše došli až k hospici.
Díky vám a vašim příspěvkům jsme společně přispěli Hospici svatého Štěpána 29 000 tisíci korunami a 64 kilometry.
Díky vám za to a snad příští rok opět na shledanou u dobré věci.
Petr Špringl


Vážení přátelé a dárci,
máme za sebou první část výzvy 105 km pro hospic a můžu vás informovat o tom, že sedm tras hospicových máme spolu uběhnuto( zatím tedy 43 km). Přikládám foto nikoliv ke chlubení, ale pro potvrzení, že jsem se na tratě přihlásil, zaplatil startovné a následně je i odběhl.
A protože jste úžasní a na účtu Hospice je díky vám hezká suma překračující 21 tisíc, v neděli mě můžete potkat na cyklostezce mezi Ústí nad Labem a Hospicem na půlmaratonové trati.
S úctou k vám
Petr

Ahoj všem,
díky štědrým darům od prvních přispěvatelů jsem se mohl zaregistrovat a uběhnout první jeden kilometr ke "Kávě s párou" (bez kávy) a 3 km k letnímu kinu (bez filmu).
V tuto chvíli se registruji na 5,2 km Na mostnou horu a 6 km ke "Koníkovi".
Zatím mějte hezkou neděli
P.

Založení výzvy

Hospic sv. Štěpána
1. - 20.5.2023 Benefiční sportovní happening na podporu těch, kteří svůj životní běh už končí. Běhat můžete kdekoliv od 1. do 19.5. 2023 běh, chůze, koloběžky, kolo Naživo 20. 5. 2023 v 10 h u hospice, JEN BĚH 1, 3, 6 km LETOS POTŘEBUJEME DOFINANCOVAT VELKÉ INVESTIČNÍ PROJEKTY (Výměna lin, sanitárního zařízení, ale i potrubí a kotlů) www.beh.prohospic.cz www.behyprohospice.cz

Milý Petře, mým prostřednictvím Tě podpořili Klingrovi, moji sousedé. Původně se chtěli zaregistrovat na Běh, ale zdraví už jim to úplně nedovoluje, tak jsme společně vymysleli tento způsob. A můžeš si třeba připočítat 162 metrů, to součet jejich věku.

Klingrovi Eva a Jiří 81+81
500 Kč

Maruško moc děkuji za zprostředkování a manželům Klingerovým za dar pro Hospic :-)

Petr Špringl

Kapka do moře pomoci :)

Jitka Kopecká
50 Kč

Jitko, jsi úžasná tím co děláš :-)

Petr Špringl

Zdravíme, držíme palce, ať je v hospici na všechny trubky a Tobě přejeme, ať zdraví vydrží!

Irena Vodičková
1 000 Kč

Díky Irčo!
A já vás zase kdykoliv rád potkám na cestě i u cesty :-)

Petr Špringl
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Štěpána, projekt: Běh pro hospic 2023