Ing. Pavel Novotný: Dárcovská výzva pro projekt VĚŘIM V ŽIVOT

Podpoříte malou Elišku Hrdličkovou, která trpí nádorem mozku? Její rodina nutně potřebuje starší dodávku!

vybíráme od 25.4.2023
9 100 Kč
vybráno 11 % z 80 000 Kč

přispělo

14 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Malá Eliška Hrdličková trpí od narození nádorem mozku a i přesto, že nemá šanci na vyléčení, to její rodina nevzdává a bojuje dál. Pomůžete jim sehnat  80.000 Kč na pořízení starší dodávky?
V květnu 2021 se mladé rodině Hrdličkových z Roštění na Přerovsku narodila dcera Eliška, které byl hned po narození diagnostikován velký nádor mozku. Vzhledem k tomu, že se jedná o nádor, který bohužel nejde operovat a ani nijak léčit, byla Eliška přemístěna na jednotku intenzivní péče, kde dostávala kyslík, léky od bolesti a potřebnou výživu přes zavedenou sondu. Lékaři rodičům moc šancí nedávali a řekli jim, že se jedná maximálně o měsíce, ne-li týdny jejího života a že je to jen otázka času. I přes všechny negativní prognózy a skutečnost, že nemá podle odborníků šanci na uzdravení, je Elišce už 1,5 roku a dokáže dýchat sama i bez přístrojů.

Péče o takto postižené dítě je ale velmi finančně i psychicky náročná. Její rodiče by s ní proto moc rádi alespoň někam vyjeli, ale bohužel nemají k tomu uzpůsobené motorové vozidlo a vzhledem k nízkému věku Elišky, ani nárok na jakýkoliv příspěvek nebo dotaci od státu.

Rozhodli jsme se proto rodině Hrdličkovým pomoci a přes naši nadaci jsme zorganizovali veřejnou sbírku na pořízení většího auta přes kterou se již vybralo téměř 100.000Kč. Podařilo se nám také sehnat starší vůz Volkswagen Transporter, na který rodina potřebuje do konce týdne sehnat částku 180.000Kč. Hrdličkovým tak zbývá vybrat už jen 80.000 Kč. Pomůžete jim spolu s námi?Nadační fond Pavla Novotného
Přispějte prosím na veřejnou sbírku Nadačního fondu Pavla Novotného. Výtěžek z veřejné sbírce je určen na pořádání preventivních akci se zaměřením na uroonkologické onemocnění, na pomoc vyléčeným onkologickým pacientům s návratem do běžného života, na lepší vybavení zdravotnických zařízení novými přístroji a pomůckami a na pravidelná setkání členu klubu přátel NF.
Přispějte prosím na veřejnou sbírku Nadačního fondu Pavla Novotného. 
Nadační fond Pavla Novotného pořádá pravidelné preventivních akci se zaměřením na vyšetření uroonkologických onemocnění, pomáhá vyléčeným onkologickým pacientům s návratem do jejich běžného a pracovního života, vybavuje speciální zdravotnické zařízení, které se zabývají léčbou onkologických pacientů (nemocnice, rehabilitační ústavy, hospice, terapeutické dílny, stacionáře) novými přístroji a pomůckami, pořádáme pravidelná setkání členu klubu přátel NF a v neposlední řadě zajišťujeme ve spolupráci s Charitou Ostrava "DOBROVOLNICTVÍ" ve vybraných lůžkových oddělení Fakultní nemocnice Ostrava. DĚKUJEME ZA VÁŠ DAR...

pro Elišku

Karin Dudová
200 Kč

Hodne štěsti malicka❤️🍀

Dagmar Kubištíková
300 Kč

Hrdličkovi znám osobně a aspoň menší částkou hrozně ráda pomůžu aby měli o něco lehčí cestu s Eliškou.

Michaela Caletková
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadační fond Pavla Novotného, projekt: VĚŘIM V ŽIVOT