Barbora Němcová: campaign for project Na chvíli jen rodičem

Helping other parents for my birthday

we started on 2023-01-21
€592
raised 181 % out of  €327

supported by

18 people
This campaign is already closed. Thank you!
I am celebrating my birthday again, with your help, by supporting parents of children with incurable diseases. Every 500 CZK (20 EUR?) can pay for up to 5 hours just for themselves, for their other relationships, to run errands, to read a book... Minor things that for many of these parents become an unachievable luxury. Let's help them a bit!
Friends, family, people known and unknown to me, definitely someone I know from Twitter, :)
Another year has passed, and I am turning older again. This year it is a bit last minute, but here it is - I would like to ask you, again, to donate to the Dům pro Julii non-profit for my birthday. Again, I would like to help those in whose shoes I cannot even imagine walking. To the parents of children with incurable diseases. Will we be able to collect enough money to cover 20 hours of "free time" in the form of providing a nurse who will take care of the children? We have 12 days to go. Let's make my birthday happy!
Dům pro Julii, z. ú.
Dlouhodobá péče o nevyléčitelně nemocné dítě je velmi náročná psychicky i fyzicky. Naše pečovatelka a zdravotní sestra dochází do rodin pomáhat s péčí. Dopřejme společně pečujícím chvíli odpočinku.
Kanyla, PEG, tracheostomie, DUPV, odsávačka, polohování, ... Výrazy lékařů a zdravotních sester? Omyl. Rodiče pečující o nevyléčitelně nemocné dítě v domácím prostředí jsou nuceni osvojit si mnoho zdravotnických výrazů a úkonů. Péče je vyčerpávající, rodiče se ocitají v sociální izolaci, často na pokraji finanční nouze. Jediná šance na odpočinek a nabrání sil do další péče je přenechat na chvíli péči někomu jinému. Ale komu?

Dům pro Julii nabízí podporu a pomoc rodinám s nevyléčitelně nemocnými dětmi a mladistvými. Vybrané finanční prostředky putují na úhradu odměn pro pečovatelku a zdravotní sestru tak, aby mohla být tato služba poskytována rodinám bezplatně či s minimální finanční účastí. Každých 500 Kč znamená darování až pěti hodin pro odpočinek, zařízení nezbytných záležitostí, dvou hodin jen pro sebe sama, pro rozvíjení partnerského života, dvě hodiny strávené s dalším dítkem. Pro mnohé samozřejmost, pro některé nedosažitelný "luxus". 


Děkujeme za podporu a umožnění pečujícím být "Na chvíli jen rodičem". 

Všem rodičům a pečujícím hodně sil ❤️

Karin

Kez by vam slo ulehcit vic.

Renata Vesela
CZK 300

Jak říkáš...

Barbora Němcová


Martin Zídek
CZK 5,000

Moc děkuju!

Barbora Němcová
All donations support organization:
Dům pro Julii, z. ú., projekt: Na chvíli jen rodičem