Alena Pilná: Dárcovská výzva pro projekt Trvalák pro kočku

Pomoc pro Matýska, Izinku a Fidorku

vybíráme od 7.11.2022
26 100 Kč
vybráno 75 % z 35 000 Kč

přispělo

38 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Tato pomoc je pro kočičky, které našli z ulice nový domov, ale bohužel jsou nemocné.
Moc prosíme všechny i o minimální příspěvek. Kočičky měly velké štěstí, že se dostaly z ulice do nového domova. Bohužel se zjistilo, že nemají vyhráno. Matýsek pochází z depozita ze Strakonic a byl mu zjištěn neurofip. Léčba je velice nákladná, vyšla by cca na 25000. Teď přestaly jíst i Fidorka s Izinkou, které původně žily jako bezprizorní kočičky v okolí Jamallu v Prachaticích. Ty dostaly antibiotika a čeká se jestli zaberou. Potřebují udělat testy, ale i ty jsou velice nákladné. Izinka měla bratříčka Tobiho, který mě také fip, ale už mu bohužel nebylo pomoci. Rádi bychom dali téhle trojici šanci přežít, když už se dostlaly z ulice do tepla domova. Tímto se obracíme na veřejnost s prosbou o pomoc vysbírat peníze na léčbu. Případů kočiček nemocných kočičím Koronavirem v Prachaticích přibývá, proto pokud by se vybrala dostatečná částka, byly by peníze použity i pro jiné kočičky, které potřebují pomoci. Děkujeme za Váš příspěvek. Alena Pilná
KasProCats - kastrační program, z.s.
Trvalý příkaz = dlouhodobá pomoc. Nastavení trvalé platby, byť sebe menenší, nám dlouhodobě pomáhá dosahovat našich cílů, kterými jsou edukace populace, zapojování obcí do problematiky a přispívání na kastrace tam, kde je potřeba.

Trvalák pro kočku!


Trápí vás situace toulavých koček? Puká vám srdce u každé fotky zuboženého kotěte, které vidíte na sociálních sítích? Společně jsme ušli docela dlouho cestu, takže víme, že si uvědomujete fakt, že je potřeba pomáhat nejen konkrétním zvířecím bytostem, ale také cílit na společenskou a systémovou změnu. Jsme rádi, že díky vám na této cestě nejsme sami!

Za více půl roku jsme oslovili stovky obcí, měst a jejich úřadů, abychom zkusili pomáhat kočkám odlišně, než jak se to běžně dělá. Díky tomu víme, že je plošná změna možná, ale časově, energeticky i finančně náročná. Buďte u této změny s námi a podpořte naši iniciativu.

Letošní podzim jasně ukázal, že situace venku je neudržitelná. Útulky přetékají, dočasky jsou plné a kapacity domácností milovníků koček se k tomuto stavu blíží také. Lidé se naučili všímat si utrpení kolem sebe a upozorňovat na ně, ale možnosti aktivistů nejsou schopny tento obří objem pokrýt. Jedinou udržitelnou variantou tak zůstavá prevence, aby se takovým věcem dalo efektivně předcházet.

Daruj péči a lásku.

Díky projetku Obce kastrují pod patronátem kastračního programu KasPro se nám podařilo rozjet zcela novou iniciativu, díky které se konečně začínají zapojovat také obce a úřady. Zájem lidí o kastrace tak mnohonásobně vzrostl, ale tomu bohužel neopdovídá přísum financí tak, abychom mohli vyhovět všem a zároveň mohli naše aktivity posouvat dál a tak i naše služby neustále zkvalitňovat.

Trvalý příkaz = trvalá pomoc. 

Proto nám jaro příjde jako ideální možnost poprosit vás o dárek pro kočky, které prostřednictvím našich aktivit reprezentujeme. Tato kampaň nese podtitul TRVALÝ PŘÍKAZ = TRVALÁ POMOC, jejíž cílem je ukázat, že i sebemenší trvalá čátka může dlouhodobě pomáhat. 

Malou částku může darovat každý...

Staňte se trvalým dárcem. I malá částka může znamenat velkou pomoc...

Proč podpořit právě nás? 

Vybíráme několik předností našich aktivit:

- jsme inovativní a pokrokoví
- snažíme se dělat věci jinak
- vytváříme nové strategie a hledáme řešení, jak je aplikovat
- vytváříme spolupráce, propojujeme lidi i spolky
- daří se to, o čem se donedávna říkalo, že je to nemožné
- vzděláváme společnost
- sháníme peníze na kastrace
- zastupujeme občany při jednánání s úřady
- jednáme s obcemi a vytváříme metodiku
- zajišťujeme a ověřujeme informace o kastracích v obcích
- zajišťujeme krmení pro depozita a útulky
- odpovídáme na dotazy lidí
- jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu


Posílám kousíček a držím palečky

Lenka Krejčová
50 Kč

Posláno.

Ivana Černá
500 Kč

Moc děkujeme za Váš dar pro Matýska. Nesmírně si toho vážíme ❤️ S přáním krásného dne Alena Pilná

Alena Pilná

😇

Zuzana Buriánková
500 Kč

Hodně štěstí!

Adam Dušek
100 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
KasProCats - kastrační program, z.s., projekt: Trvalák pro kočku