Věra Košťálová: Dárcovská výzva pro projekt Zlepšete s námi život dětí!

KROFIAN CZ podporuje Rodinu v Centru svou účastí na akci Běh Slavíček

vybíráme od 9.9.2022
2 000 Kč
vybráno 20 % z 10 000 Kč

přispěli

3 lidé
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Díky dlouhodobé spolupráci s Rodinou v centru jsme se dozvěděli o možnosti stát se ambasadorem dárcovské výzvy v rámci závodu Běh na Slavíček a velmi rádi jsme tuto příležitost přijali. 
Necháme na dobrovolnosti našich zaměstnanců a jejich rodinných příslušníků, zda se akce aktivně zúčastní nebo přispějí finančním darem. Zkusíme společně vybrat částku 10 000 Kč?!

Vybraná finanční částka bude využita na podporu činnosti jedné z aktivit organizace Rodina v centru, a to Rodinnou poradnu.

Máme v našich řadách několik aktivních sportovců, a tak doufáme, že na trati Běhu na Slavíček uvidíme krofiánské dresy v akci a možná i na stupních vítězů 😉

Rodina v centru, z.ú.
Odbornými sociálními službami zlepšujeme život dětí na Novoborsku. Známe každodenní starosti a potíže rodin a dětí a podle jejich potřeb jim pomáháme.
Jsme tu pro děti a rodiny z Nového Boru a okolí.  

Rodiny v krizi využívají psychologické terapie, mediace nebo dluhové poradenství. Pěstounské rodiny se na nás obracejí s těžkostmi při péči o přijaté dítě. Děti a mládež v náročné životní situaci se pravidelně setkávají s našimi lidmi z nízkoprahového klubu Vafle. Rodiny, které hledají zábavu a trochu poučení, navštěvují Mateřské centrum a dětskou skupinu Koblížek. 

Těšíme se na setkávání s vámi v roce 2023! 
Vaše Rodina v centruSám jsem se ne jednou setkal s náročnou životní či rodinnou situací a cením si všech, kteří lidem a především dětem v těchto situacích pomáhají.

Michal Kyncl
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Rodina v centru, z.ú., projekt: Zlepšete s námi život dětí!