CZ / EN
Štěpán Strnadel: Dárcovská výzva pro projekt Zachraňte život!

Podpořme azylovou farmu pro hospodářská zvířata Jarikhanda u Zlína

vybíráme od 23.8.2022
3 333 Kč
vybráno 100 % z 3 333 Kč

přispělo

5 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Letos jsem dovršil skvělých 33 let! Pojďme to oslavit dobrým skutkem. Podpořme azylovou farmu pro hospodářská zvířata Jarikhanda u Zlína!
Farma Jarikhanda je jedním z prvních azylů pro „hospodářská“ zvířata u nás. V Březůvkách u Zlína svůj domov našlo domov více než sedmdesát zvířat. U nás mohou cítit radost ze života beze strachu.
Azylová farma Jarikhanda, z.s.
Chcete vidět krávy prohánějící se na pastvinách, slepice radostně se popelící v písku, ovce líně přežvykující trávu vedle prasete válejícího se blahem v blátě? Chcete pomoci přetvořit svět na lepší místo pro nás všechny? Pak je Jarikhanda místem, kde můžete své sny proměnit ve skutečnost.
Azylová farma Jarikhanda, z.s. přijímá už od roku 2015 zvířata, která potřebují pomoc. Zvířata, která byla týrána, nebo měla skončit na talíři, zde poprvé poznávají, co znamená žít naplno. Pořádné jídlo a čistá postel je pro nás samozřejmostí - mnohá z těchto zvířat je poprvé poznala až tady.


Při stále rostoucím počtu svěřenců farmy přijde každá pomocná ruka vhod. V současné době u nás našla domov již téměř stovka zvířat, k nimž život nebyl spravedlivý. Krávy, koně, prasata, ovce, kozy, ovcokozy, slepice a krůty, ale i psi, kočky a holoubci - ti všichni našli na Jarikhandě bezpečné útočiště po zbytek svých životů.


Příspěvkem na krmivo, veterinární péči či další materiální zabezpečení, které je s péči o ně neoddělitelně spjato, můžete i vy zachránit jejich životy. Díky trvalým příkazům se pak ani my nemusíme bát zachraňovat další bytosti.❤️
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Azylová farma Jarikhanda, z.s., projekt: Zachraňte život!