Komerční banka: Dárcovská výzva pro projekt SOS České Švýcarsko

Komerční banka, a.s. pomáhá Českému Švýcarsku

vybíráme od 27.7.2022
35 854 Kč
vybráno 24 % z 150 000 Kč

zbývá

13 dní

přispělo

33 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
České Švýcarsko je v plamenech. Požár vyhání lidi z domovů, vzácné čápy, výry a orly z hnízd i další zvířata ze svého přirozeného prostředí. Domy v Hřensku, Mezné a Janově se hroutí. Živel spolykal hektary lesa, který léta vysychal. Pomozte nám s obnovou českého národního parku, který je malý svoji velikostí, ale obrovský šíří svého přírodního bohatství!

Nadace Partnerství vybrané finance zašle přímo Národnímu parku České Švýcarsko. Se správou parku spolupracuje více jak dekádu. Jejich sčítače pěších a cyklistů pomohly nastartovat udržitelný rozvoj turistického ruchu v regionu. Projet se můžete také populární Labskou stezkou, kterou spravuje obecně prospěšná společnost Partnerství, a to přes nejnižší bod ČR v aktuálně nejvíce ohroženém Hřensku. Nadace Partnerství dlouhodobě podporuje projekty, které pomáhají extrémy počasí lépe zvládat a adaptovat se na ně. 

V roce 2021 byla zahájena dlouhodobá spolupráce Nadace KB Jistota, KB Penzijní společnosti a Nadace Partnerství. Stali jsme se tak součástí iniciativy Sázíme budoucnost a připojili se k cíli vysázet 10 milionů stromů pro odolná města i zdravou krajinu. V červnu 2022 byla uzavřena první grantová výzva „Sázíme budoucnost s KB Penzijní společností“ v rámci které bylo možné získat až 400 tisíc na výsadbu alejí.

Přispějme společně na sbírku a pomozme s obnovou Národního parku České Švýcarsko.
Děkujeme!


Nadace Partnerství
Na úpatí Pravčické brány hoří. Pomozte nám s obnovou národního parku, aby se do něj mohli vrátit lidé i příroda. Darujte pro českou přírodu a krajinu.

Na úpatí Pravčické brány hoří.
Požár vyhání desítky tisíc lidi z domovů, vzácné čápy, výry a orly z hnízd a další zvěř s mladými. Domy v Hřensku, Mezné a Janově se hroutí a jsou v plamenech. Živel spolykal hektary lesa, který léta vysychal.

Pomozte nám s obnovou druhého nejmenšího českého národního parku, který je ale šíří svého přírodního bohatství obrovský.

Nadace Partnerství vybrané finance zašle přímo Národnímu parku České Švýcarsko. Se správou parku spolupracujeme více jak dekádu. Námi dodané sčítače pěších a cyklistů pomohly nastartovat udržitelný rozvoj turistického ruchu v regionu, populární Labskou stezku vedoucí přes nejnižší bod ČR v aktuálně nejvíce ohroženém Hřensku, spravuje naše obecně prospěšná společnost Partnerství.

Ať se daří!

Pavlína Řepová
500 Kč

držím palce!

Jana Kalinová
500 Kč

Držím palce.

Světlana Berceli
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Partnerství, projekt: SOS České Švýcarsko