CZ / EN
Nestlé Česko s.r.o.: Dárcovská výzva pro projekt SOS České Švýcarsko

Nestlé zaměstnanci pomáhají k obnově Národního parku České Švýcarsko po katastrofálním požáru

vybíráme od 27.7.2022
42 240 Kč
vybráno 28 % z 150 000 Kč

zbývá

13 dní

přispělo

57 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V neděli 24. července vypukl v Národním parku České Švýcarsko požár, který postupně zachvátil na 1 000 ha unikátní přírody v okolí Pravčické brány, Hřenska, obce Mezná a dalších obcí. Požár v takovém rozsahu Česká republika ještě nezažila. Hasiči odvádí neuvěřitelnou práci a riskují své životy na ochranu lidských obydlí. Bohužel lesy, zvířata, unikátní stanoviště nelze v takto komplikovaném a těžko dostupném terénu uchránit. A s jejich obnovou můžeme našimi příspěvky pomoci.
V neděli 24. července vzplálo České Švýcarsko. Hoří lesy i domovy lidí. Národní park České Švýcarsko je unikátní. Je jedním ze čtyř národních parků v České republice, obdivujeme v něm unikátní pískovcové útvary a na ně vázaný jedinečný biotop. Požár nedaleko proslulé Pravčické brány se hasiči z celé ČR i zahraničí snaží usilovně zkrotit už několik dní.
 
Pomozme společně. Naše produkty již dodávají energii hasičům, kteří svádějí největší boj. Nyní pomozme obnově nejen turistické infrastruktury, která je obživou místních a pomůže jim s opravou zničených obcí, ale také obnově stanovišť vzácných druhů a přírodních lokalit.
 
Nestlé tradičně příspěvky svých zaměstnanců ve sbírkách navyšuje částkou 1:1, tedy za každou korunu darovanou zaměstnancem, přispěje Nestlé další korunou. Tak tomu je i nyní.
 
Partnerem této výzvy je Nadace Partnerství, se kterou Nestlé již dlouhá léta spolupracuje. Ta zajistí, že vybrané prostředky se dostanou tam, kam mají. 
 
Přidejte se i vy a pomozte k obnově tohoto nádherného koutu naší přírody. 
Nadace Partnerství
Na úpatí Pravčické brány hoří. Pomozte nám s obnovou národního parku, aby se do něj mohli vrátit lidé i příroda. Darujte pro českou přírodu a krajinu.

Na úpatí Pravčické brány hoří.
Požár vyhání desítky tisíc lidi z domovů, vzácné čápy, výry a orly z hnízd a další zvěř s mladými. Domy v Hřensku, Mezné a Janově se hroutí a jsou v plamenech. Živel spolykal hektary lesa, který léta vysychal.

Pomozte nám s obnovou druhého nejmenšího českého národního parku, který je ale šíří svého přírodního bohatství obrovský.

Nadace Partnerství vybrané finance zašle přímo Národnímu parku České Švýcarsko. Se správou parku spolupracujeme více jak dekádu. Námi dodané sčítače pěších a cyklistů pomohly nastartovat udržitelný rozvoj turistického ruchu v regionu, populární Labskou stezku vedoucí přes nejnižší bod ČR v aktuálně nejvíce ohroženém Hřensku, spravuje naše obecně prospěšná společnost Partnerství.

Držíme palce!

Dárce

:(

Kateřina Gollerová
300 Kč

Držte se!

Leona Kostková
500 Kč

Snad se podaří dát brzo vše do pořádku...

Lůca B.

Myslíme na vás!

Veronika Albrehtová
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Partnerství, projekt: SOS České Švýcarsko