Veronika Lánská: Dárcovská výzva pro projekt Běh pro Hospic sv. Štěpána 2022

Vsaďte si, kam až ne/dojedu podél Labe z Litoměřic! :-)

vybíráme od 5.5.2022
5 500 Kč
vybráno 110 % z 5 000 Kč

přispělo

15 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Celodenní cyklopouť
Tak jo! Hecnu se! Pojedu na kole až kam mi vystačí síly! 
Pro hospic 😊

Na začátku května jsem se zaregistrovala do virtuálního Běhu pro hospic ( Sv. Štěpána, samozřejmě, protože ten je náš!). To je vlastně startovný skoro na celej květen (tedy i příspěvek na nákup novějších aut pro domácí hospicovou službu) a volnost pohybu. Pak jsem vyjela poprvý, ještě neofiko, a cestou nečekaně potkala tátu (přes Labe) a želvy (v Labi). Pak mi napsala kámoška, že bychom si na kole mohly vyjet naproti, a potkat se na půli cesty - což vychází na Mělník, to nedám, ALE napad´ mě nápad, že bych mohla zkusit dojet co nejdál, což vůbec ale netušim, kam až by to mohlo být.

Jako jednou jsem vyjela na Ústí, ale kvůli bolavýmu zadku jsem to pár km před městem vzdala, protože přece jen mě čekalo totéž ještě nazpět, takže můj dosavadní rekord je kolik? 25? 28 km??

Teď bych to vzala na opačnou stranu, na Roudnici. K Trumpetce to už znám, ale zkusila bych pokračovat, a budu se modlit, abych dokázala dojet někam, odkud se zpátky dostanu vlakem! 

Plán je takovej: vyjedu TUHLE SOBOTU 7. 5. nějak ráno. Pojedu, dokud budu moct, samozřejmě s přestávkama, a budu mapovat každejch cca 30 minut jízdy, kde jako jsem, fotkama na facebooku. Taková pouť s nejasným koncem 😊

No a vy, kdo mě budete sledovat, si můžete vsadit, kam podle vás dojedu nebo spíš nedojedu 😊 Třeba: "Sázím dvě stovky na to, že dá max 30 kilometrů!", nebo "Dám stovku na to, že nedojede ani do Roudnice!" - a já, když to překročím nebo tam dojedu, ty peníze vyhrávám pro hospic. Sázky napíšete do komentářů pod sobotní příspěvek, ať je všichni vidíme, a já je budu brát jako motivaci je vyhrát 😊
Tak co, jde do toho někdo se mnou? 

Každá kačka se počítá, a každá sázka má velkej smysl! 

 
Roudnice pokořena, teď jídlo a pak už sólo dál.

Tak nakonec žádná Roudnice, žádný Štětí (který je mimochodem na druhý straně řeky :-) ), ale fakt ten Mělník!

Povedlo se, dojela jsem až do Mělníka a pak ještě kus zpátky, celkem tedy cca 61 kilometrů. A kdyby nebolely ruce a to vzadu, klidně bych jela i dál - holt si musím něco nechat na příště, který se mi už rýsuje v hlavě :-) Pomáhat je super! :-)

Tam, tam pod tím mostem jsem to otočila! :-)

Založení výzvy

Hospic sv. Štěpána
Pro pomoc druhým se běhá nejlépe! Kdo neběží, může podpořit ty, co běží :) Běhejte s námi pro ty, kteří již sami běhat nemohou - pro nevyléčitelně nemocné pacienty Hospice sv. Štěpána. Letos běžíme pro dvě nová auta pro domácí hospic! Pojďte do toho s námi! Běžíme virtuálně, pomáháme opravdově.
Kdo běhá, ten pomáhá! Na čase nezáleží, záleží na chuti pomáhat těm, kterým již mnoho času nezbývá. Proměňte vaši energii na dobrý skutek.
Zargistrujte se na běh https://www.beh.prohospic.cz
Neběháte? Nevadí! 
Podpořte ty, kdo běhají.  Pošlete jakoukoliv částku našim ambasadorům zde na této stránce.


Příště jedu s Tebou! :-)

Irena Vodičková
300 Kč

Tak za ten výsledek tady máš přídavek. Jsi skvělá!

Dagmar Čechová
500 Kč

Verčo šlapni na to🙂

Dana Gončarovová
100 Kč

Vsázím na to, že dojedeš s úsměvem, zlato :-)

Lenka Foglarová

Tak aspoň 35 km 😊

Dagmar Čechová
200 Kč

Vsázím se, že dojedeš až Hopsa hejsa do Brandejsa a rovnou posílám motivační startovné :), protože, ty když se něco umaneš, tak to bude.. ty nespoléháš na to, že "tovoni" za tebe udělají :)
Díky, že jedeš!

Zuzana Legnerová
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Štěpána, projekt: Běh pro Hospic sv. Štěpána 2022