Zdeňka Koubová: Dárcovská výzva pro projekt Podpořte potřeby Hospice sv. Alžběty

Iva Bittová hraje pro hospic

vybíráme od 1.12.2021
250 Kč
vybráno 100 % z 250 Kč

přispěl

1 člověk
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Kvůli onemocnění dvou hudebníků byl koncert pro Hospic sv. Alžběty málem zrušen. Iva Bittová velmi ochotně přijala roli "náhradnice" a rozhodla se tak hospic podpořit. Přidejte se k Ivě a ukažte, že Vám není lhostejný život lidí na sklonku života.
„Tato doba je velice náročná pro každého z nás, ale co jiného by nás mělo spojit, než umění a hudba, která promlouvá ke všem univerzálním jazykem. Ať už jsme mladí nebo staří, všichni v závěru života budeme potřebovat pomoc druhých. O to víc si vážím lidí, kteří svou každodenní prací pomáhají pacientům na sklonku jejich života,“ říká Iva Bittová.

3. 12. 2021 ve 20 hod - Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Mendlovo náměstí v Brně.

Koncert je možné navštívit také virtuálně, tedy poslechnout si jej z pohodlí domova.
Živý přenos je možné shlédnout zde: www.facebook.com/hospicbrno
Program bude složen z děl renesančních, barokních i soudobých skladatelů. 

Hospic se pokouší o online přenos vůbec poprvé, a to díky studentům z VUT Brno. Držme jim pěsti! Všichni se snaží o dobrou věc, dobrovolně, ve svém volném čase, v čase adventu a Vánoc, kdy si lidé víc jak kdy jindy prokazují přátelství, lásku a vzájemné pochopení. 🧡
Hospic sv. Alžběty o.p.s.
Hospic sv. Alžběty o.p.s. poskytuje komplexní paliativní a hospicovou péči nevyléčitelně nemocným ve městě Brně a jeho okolí.
Chceme se snažit, aby život byl až do svého konce hodnotný.
Pokud je vám myšlenka hospicové péče blízká, budeme rádi za váš finanční příspěvek pro potřeby našeho hospice. Hospic, jako nezisková organizace, může plnohodnotně fungovat jen díky finančním příspěvkům od našich dárců.

Provozujeme lůžkový a domácí hospic, terénní odlehčovací službu, ambulanci paliativní péče, sociální poradenství a půjčovnu pomůcek.

DĚKUJEME VÁM ZA DŮVĚRU, kterou nám Vašim příspěvkem “Pro potřeby Hospice sv. Alžběty” vyjadřujete. Máme tak možnost použít finanční dar tam, kde je zrovna nejvíce potřeba.Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Alžběty o.p.s., projekt: Podpořte potřeby Hospice sv. Alžběty