Marie Balšínková: Dárcovská výzva pro projekt Podpořte potřeby Hospice sv. Alžběty

Z Brna na Praděd

vybíráme od 27.10.2021
52 200 Kč
vybráno 174 % z 30 000 Kč

přispělo

61 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Pro Hospic sv. Alžběty 🏃🏻‍♀️ z Brna na Praděd
Vím, že to bude cesta dlouhá, strastiplná a plná překážek. Přesně taková, jaký je sám život. Život, který má ale smysl 🍀

Jak dlouho bude cesta trvat? Není vlastně tak důležité.
Než každý totiž dojde na konec své cesty, zjistí, že to podstatné a důležité je všechno to, co se děje během ní. To je ten cíl - to je cesta.

Proč poběžím?
Protože běžet můžu 🤍 A díky vám na této cestě můžeme společně vysbírat finanční částku, která má smysl a která pomůže nemocným na své poslední etapě života v Hospici sv. Alžběty zkvalitnit prostředí, zachovat jejich důstojnost a životní hodnoty. Přispějete tak na vybavení pokoje a rehabilitační pomůcky a díky vám tak nemocným alespoň trochu přiblížíte domácí pohodlí, které jim schází.

Za celý Hospic sv. Alžběty, za nemocné a jejich blízké ze srdce děkuji ❤️

Marie Balšínková
Hospic sv. Alžběty o.p.s.
Hospic sv. Alžběty o.p.s. poskytuje komplexní paliativní a hospicovou péči nevyléčitelně nemocným ve městě Brně a jeho okolí.
Chceme se snažit, aby život byl až do svého konce hodnotný.
Pokud je vám myšlenka hospicové péče blízká, budeme rádi za váš finanční příspěvek pro potřeby našeho hospice. Hospic, jako nezisková organizace, může plnohodnotně fungovat jen díky finančním příspěvkům od našich dárců.

Provozujeme lůžkový a domácí hospic, terénní odlehčovací službu, ambulanci paliativní péče, sociální poradenství a půjčovnu pomůcek.

DĚKUJEME VÁM ZA DŮVĚRU, kterou nám Vašim příspěvkem “Pro potřeby Hospice sv. Alžběty” vyjadřujete. Máme tak možnost použít finanční dar tam, kde je zrovna nejvíce potřeba.Jsi skvělá :)

Klára Doležalová
1 000 Kč

Patří ti velké díky že se snažíš udělat pro spoustu lidí svět hezčí!

Michal Prokeš

V tom hospici byl můj děda, byl jeden z prvních pacientů, když bude hospic ještě "rozjížděl". Nakonec zemřel doma v péči babičky, ale pečovali tam o něj moc hezky.

Veronika Velemanová

Skvělý nápad i výkon, díky!

Hana Koukalová
500 Kč

Jste neskutečná! Jsem rekrační běžec už pár let a toto si nedokážu představit jakou vůli a odhodlání v sobě musíte mít!

Markéta Malásková
300 Kč

Maruško, ty ji skvělá!

Zdeňka Koubová

Obdivuji vaši práci, je krásná i smutná. V roce 1955 u Alžbětinek zemřela moje milovaná babička Matylda, často jsem za ní chodila .Měla jsem 10 roků. Děkuji vám ....

Elizabet45
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Alžběty o.p.s., projekt: Podpořte potřeby Hospice sv. Alžběty