Jana Tonová: Dárcovská výzva pro projekt Cesta domů slaví 20 let, slavte s námi!

Letos slavím narozky s Cestou :))

vybíráme od 29.7.2021
7 900 Kč
vybráno 158 % z 5 000 Kč

přispělo

13 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Zdravím všechny přátele a příznivce dobrých skutků!
Cesta domů letos slaví 20 let a já se rozhodla, že to oslavíme spolu, neboť náš věkový průměr je o dost hezčí číslo než můj formální věk ;-)
Navíc se tento průměrný věk mnohem více blíží mému mentálnímu nastavení, takže Cestě za tuto příležitost děkuji :) 

Mám Cestu ráda, je současně profesionální i přátelská, smutná i veselá, praktická i sentimentální a plná emocí, plná mnoha fajn lidí, kteří jsou připraveni pomoci.

Pokud ji nyní (nebo i do budoucna) podpoříte a třeba se někdy přijdete do Michle podívat, dostanete kromě dobrého pocitu ze samotného dárku i užitečné informace, které možná nyní nechcete vědět, ale jednou je určitě budete potřebovat. Odcházení v domácím prostředí je úplně jiné než umírání v nemocnici a my všichni si přejeme, aby si každý mohl tuto možnost zvolit.

A jako bonus nabízím, že pokud se sejdeme, každému dárci ukážu své nové tetování :))

Předem děkuji za příspěvky :)

Cesta domů, z.ú.
Oslavte s námi své letošní narozeniny uspořádáním narozeninové sbírky mezi přáteli a kamarády. Místo hmotných dárků tak vaši blízcí přispějí na služby Cesty domů. Radost z oslavy tak budou mít všichni. Podpořte Cestu domů dárkem k narozeninám.
Připomínka 20 let je příležitost k bilancování, zamyšlení, ale i k oslavám, radosti a obdarovávání. Cesta domů roste. Vděčíme za to mnohému a mnohým, ale může se to dít hlavně díky velkorysosti dárců. Ať jsou drobní nebo velcí, přinášejí Cestě domů svobodu a nezávislost. Více jak polovinu rozpočtu Cesty domů totiž tvoří dary od Vás. Děkujeme!

Podpořte Cestu domů jako povzbuzení do dalších 20 let.
Pro Vaši lepší představu, co za Váš dar můžeme například zajistit:
  • 400 Kč -  ochrana pro zdravotníka při péči o covid pozitivního pacienta 
  • 800 Kč -  sada jednorázových pomůcek pro domácí péči o dětského hospicového pacienta 
  • 1 200 Kč -  doprava a montáž polohovací postele u pacienta doma 
  • 2 000 Kč -  jízdné MHD pro celý terénní tým odlehčovacích služeb na jeden měsíc 
  • 3 200 Kč -  dva pohotovostní výjezdy sestry k pacientovi 
  • 8 000 Kč -  práce celé poradny na jeden den (podpora 15 klientů) 
Děkujeme za každou částku a projevenou důvěru. Velmi si jich vážíme!
Již 20 let se Cesta domů snaží, aby lidé, kteří si to přejí, mohli zemřít doma, tam, kde to mají rádi a kde se necítí sami. Podporuje jejich rodiny, aby péči zvládly a aby pro ně čas v závěru života byl naplněný nejen starostmi a vypětím, ale i možností společně se scházet, vzpomínat, loučit se.  Během dvou desetiletí Cesta domů doprovodila téměř 3 500 umírajících. Pokouší se také prosazovat v české společnosti změny v přístupu k umírání, které vedou k lepší informovanosti, zmírnění tabu a k posílení vědomí, že strávený čas s nemocnými a umírajícími mnohdy připomíná nečekaně objevený poklad.


Milá Jano, díky za tvou podporu! Posílám trochu atypickou částku, korunu za každý měsíc dvaceti let, kdy už je Cesta domů na cestě. Hezké narozeniny, Ruth

Ruth Šormová
240 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Cesta domů, z.ú., projekt: Cesta domů slaví 20 let, slavte s námi!