Michaela Štěpánová: Dárcovská výzva pro projekt Cesta domů slaví 20 let, slavte s námi!

Letos slavím na Cestě.

vybíráme od 1.7.2021
6 140 Kč
vybráno 123 % z 5 000 Kč

zbývají

2 dny

přispělo

12 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Milí přátelé a kamarádi, Cesta domů slaví dvacítku. Tu já už mám dávno za sebou. Kolem dvaceti jsem začala hodně cestovat. Stopem, vlakem, na všelijaké cesty do kopců, do měst, přes oceán, za přáteli, za rodinou, jen tak sama za sebou. Jsem ráda, že mě loni jedna cesta zavedla i do Cesty domů a že mohu být její součástí. Proto bych ráda oslavila své narozeniny založením výzvy pro Cestu domů, která už 20 let umožňuje lidem v závěru života být se svými blízkými doma a usiluje o to, aby kvalitní paliativní péče byla dostupná všem, kdo i ni požádá.  Vzdělává lékaře a sestry a vydává krásné knížky. Uděláte mi velkou radost, když se k oslavě přidáte.
Když se přidáte a potkáme se, zvu Vás na sklenku vína nebo na nějakou dobrotu nebo na letní procházku. A jestli by Vám udělal radost kvalitní fine art tisk nějakého mého obrázku ( velikost přibližně  A5), ráda Vám ho věnuji. Tady jich pár najdete. Děkuji Vám a věřím, že máte z darování hezký pocit.
Cesta domů, z.ú.
Oslavte s námi své letošní narozeniny uspořádáním narozeninové sbírky mezi přáteli a kamarády. Místo hmotných dárků tak vaši blízcí přispějí na služby Cesty domů. Radost z oslavy tak budou mít všichni. Podpořte Cestu domů dárkem k narozeninám.
Připomínka 20 let je příležitost k bilancování, zamyšlení, ale i k oslavám, radosti a obdarovávání. Cesta domů roste. Vděčíme za to mnohému a mnohým, ale může se to dít hlavně díky velkorysosti dárců. Ať jsou drobní nebo velcí, přinášejí Cestě domů svobodu a nezávislost. Více jak polovinu rozpočtu Cesty domů totiž tvoří dary od Vás. Děkujeme!

Podpořte Cestu domů jako povzbuzení do dalších 20 let.
Pro Vaši lepší představu, co za Váš dar můžeme například zajistit:
  • 400 Kč -  ochrana pro zdravotníka při péči o covid pozitivního pacienta 
  • 800 Kč -  sada jednorázových pomůcek pro domácí péči o dětského hospicového pacienta 
  • 1 200 Kč -  doprava a montáž polohovací postele u pacienta doma 
  • 2 000 Kč -  jízdné MHD pro celý terénní tým odlehčovacích služeb na jeden měsíc 
  • 3 200 Kč -  dva pohotovostní výjezdy sestry k pacientovi 
  • 8 000 Kč -  práce celé poradny na jeden den (podpora 15 klientů) 
Děkujeme za každou částku a projevenou důvěru. Velmi si jich vážíme!
Již 20 let se Cesta domů snaží, aby lidé, kteří si to přejí, mohli zemřít doma, tam, kde to mají rádi a kde se necítí sami. Podporuje jejich rodiny, aby péči zvládly a aby pro ně čas v závěru života byl naplněný nejen starostmi a vypětím, ale i možností společně se scházet, vzpomínat, loučit se.  Během dvou desetiletí Cesta domů doprovodila téměř 3 500 umírajících. Pokouší se také prosazovat v české společnosti změny v přístupu k umírání, které vedou k lepší informovanosti, zmírnění tabu a k posílení vědomí, že strávený čas s nemocnými a umírajícími mnohdy připomíná nečekaně objevený poklad.


Všechno nejlepší Míšo!)
Ať se Vám daří!

Adéla Kándlová
500 Kč

Milá Míšo, přeji ti krásné narozeniny a hodně pohody na Tvých cestách.😘🥂

Miloš Ouborný
1 000 Kč

Milá Míšo, díky za tvou podporu! Posílám trochu atypickou částku, korunu za každý měsíc dvaceti let, kdy už je Cesta domů na cestě. Ruth

Ruth Šormová
240 Kč

Mílá Míšo, přeju Ti hodně zdraví a pohody na Tvojí cestě, která je obdivuhodná, laskavá a inspirativní a je protkaná dobrou energií. Chepy brzdy tu jů!!!

Vítek Rambousek
1 000 Kč

Všechno nejlepší cestou.-)

Zuzana Klimešová

Drahá Míšo, jsem vděčná, že i já můžu být součástí Tvé cesty. Krásné narozeniny! 😘.

Daniela Jiříková
500 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Cesta domů, z.ú., projekt: Cesta domů slaví 20 let, slavte s námi!