Nestlé Česko s.r.o.: Dárcovská výzva pro projekt Pomoc lidem zasaženým tornádem

Nestlé zaměstnanci pomáhají tornádem zasažené jižní Moravě

vybíráme od 25.6.2021
200 790 Kč
vybráno 134 % z 150 000 Kč

přispělo

201 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
24. června 2021 ve večerních hodinách ničivé tornádo změnilo životy lidí v pásu z Hodonína do Břeclavi. Pomozme spolu a ukažme, že Nestlé Cares.
Během čtvrtečního večera a noci se jižní Moravou prohnalo tornádo, které za sebou zanechalo spoušť a zkázu. Bouře si vyžádala nejen materiální škody, ale i oběti na životech a stovky zraněných. 

Nejvíce zasaženy jsou obce Hrušky, Lužice, Moravská Nová Ves, Mikulčice a části Břeclavi a Hodonína. Je to zcela bezprecedentní přírodní katastrofa a lidé v postižených oblastech zachránili doslova holé životy. 

Nestlé pro své zaměstnance otevírá tuto sbírku prostřednictvím Diecézní charity Brno a prosíme o vaše dary. Hodnota daru zaměstnanců bude Nestlé navýšena. 
Při zadávání kontaktní e-mailové adresy použijte váš firemní e-mail. 
 
Děkujeme za vaši pomoc, Nestlé
Diecézní charita Brno
Oblastní charita Hodonín a Oblastní charita Břeclav bezprostředně pomáhají přímo v obcích zasažených tornádem. V současné chvíli zajišťujeme základní mapování potřeb a rozvozu materiálu. Naše týmy poskytují i psychologickou první pomoc. Dary do této sbírky budou využity v nadcházejících týdnech na následnou pomoc, která pomůže lidem s obnovou jejich domovů a návratem k běžnému životu. To je to nejdůležitější. Další informace: www.pomoctornado.charita.cz

Myslíme na Vás

Marie Hajdučková

Myslíme na Vás!

Ján Bartek

Držte se!

Jaroslav Mynář
2 021 Kč

Držte se!!

Jindřich Novák
1 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Diecézní charita Brno, projekt: Pomoc lidem zasaženým tornádem