Pojďte mi, prosím, pomoct postavit centrum pro zvířata v nouzi

vybíráme od 18.6.2021
109 600 Kč
vybráno 110 % z 100 000 Kč

přispělo

167 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Stojím s organizací Pet Heroes před obrovskou příležitostí. Zakoupit nemovitost s velkým pozemkem a budovami, ze které se může stát centrum pro léčbu a záchranu handicapovaných, nemocných, týraných a opuštěných zvířat v nouzi. Potřeba pomoci zvířatům v nouzi stále roste a naše kapacity nestačí.  Přidejte se, prosím, k realizaci snu, který se mnou možná sdílíte a možná ho chcete prostě podpořit. Díky za jakýkoliv příspěvek!
Je to už více než 10 let, co se zabývám pomocí zvířatům. 
Zažila jsem toho spoustu. Od spaní v prosincové noci bez topení, protože přestalo fungovat a vymýšlení provizorních řešení, přes bolestivé odchody těch, kteří mi přirostli k srdci, až po probdělé noci při vytí psů a pobíhání koček. Nelituji ničeho. Naopak. Každý jeden zachráněný život stál za každou minutu diskomfortu. A teď po tolika letech stojíme před obrovskou příležitostí vybudovat centrum pro handicapovaná, týraná, opuštěná, nemocná zvířata v nouzi. A je to příležitost, které se chci strašně moc chopit a zrealizovat ji stejně naplno jako jsem do toho na začátku šla.

Pravdou ale je, že bez lidí, kteří podporují finančně organizaci Pet Heroes, bych to nezvládla. Protože tohle není sólová práce, není to ani práce pár lidí, ale tisíců dárců, dobrovolníků, dočaskářů, pracovníků, pomocníků, prostě všech lidí - milovníků zvířat. A já tu teď před vámi stojím a říkám upřímně, že tenhle velký krok nezvládnu udělat sama a ani nechci, protože takové centrum bude dílem společným.

Pojďte do toho se mnou. 

Chtěla bych vás požádat o příspěvek, díky kterému budeme moct nemovitost doplatit, aby se stala majetkem organizace. Potom začneme centrum nerušeně budovat přesně podle potřeb zvířat, o která pečujeme a ještě pečovat budeme. Není to malý projekt, je to projekt přesně takový, jaký vím, že zvládneme a jaký vím, že je zcela potřebný, protože mnoha zvířatům se pomoci stále nedostává.
Přispějte, prosím, a pomozte vybudovat něco velkého. Díky za vaši podporu! 
Pet Heroes z.s.
Stojíme před velkou výzvou. Našli jsme velký statek, který dává příležitost vytvořit centrum pro rehabilitaci a léčbu týraných, nemocných a handicapovaných psů a koček. Chceme se jí chopit, protože tak dokážeme rozšířit naše kapacity a zachránit ještě více zvířat. Výzev se rozhodně nebojíme! Ale abychom to zvládli, budeme potřebovat vaši mimořádnou pomoc.
V posledních letech jsme poskytli místo, péči a léčbu přes 600 nemocných zvířatům. Většina z nich stála tváří v tvář eutanazii. Potřeby takové pomoci přibývá a my jsme omezeni kapacitou. Koronavirový nárůst zájmu o štěňata způsobil stovky nezodpovědně pořízených zvířat, jejichž majitelé se jich teď zbavují a my bychom jim rádi pomohli, jediné, co nám k tomu chybí je stabilní místo.
Spolu s lidmi, kteří se rozhodli nést na bedrech tíhu náročné péče platíme pronájmy domů a řešíme stěhování z místa na místo. Přitom bychom takto strávený čas mohli využít mnohem účelněji.

Chceme vybudovat místo, kde se naděje stane skutečností, kde záchrana životů nebude jen prázdná fráze a kde handicapovaná zvířata už nebudou muset nikdy zažívat strach. Přidáte se do budování snu, který je jen malý krůček od skutečnosti?

Více takových lidí. Doufám, že vám to pomůže a vše klapne!

Bláža

Pro zvířátka a naplnění snu ☘️♥️

Renata Oborníkova
300 Kč

Ráda přispěju, zvířata si zaslouží naší pozornost. Nezaslouží si být týraná a zneužívaná.

Daniela Pospěchová
300 Kč

Moc Vám fandím, ty němé tváře si to zaslouží :-)

Jana Koutná
500 Kč

Držím vám pěsti!

Jana Janošcová

Drzim pesti, at vse vyjde :))

Radovan Majer

Držím palce. Děláte skvělou věc ❤️

Júlia Sladkowská
300 Kč

Hodne stesti ❤

Zdenka Slováková

Tak ať Vám to pomůže ve Vašem snu :-)

Silvana Čečmanová
200 Kč

Hodně štěstí a mnoho uzdravených zvířátek ❤

Martina Papíková
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Pet Heroes z.s., projekt: Přidejte se k budování centra pro handicapovaná a nemocná zvířata