CZ / EN
Martin Klodner: Dárcovská výzva pro projekt Naděje

Do posledního dechu

vybíráme od 20.6.2021
129 000 Kč
vybráno 129 % z 100 000 Kč

přispělo

28 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Ahoj, jmenuji se Martin a plánuji se zúčastnit závodu

 


Jde o non-stop závod vlastní silou bez podpory z nejzápadnějšího místa Čech do nejvýchodnějšího místa na Slovensku. Jo, a vlastní silou u mě znamená – pěšky.

Na popud Zuzky (pro neznalé – moje žena) jsem se rozhodl tímto svým výmyslem podpořit mně blízkou organizaci – Domácí hospic 14 pomocníků. Kamarádky, které tuto velkou věc dělají, ani jejich klienti asi nemají myšlenky na trasu 1000 mil, ale jejich závod je mnohem těžší a důležitější. Vytvoření této výzvy je vlastně úplná drobnost vzhledem k tomu, co dělají! Dělají to zatím hlavně s nadšením, ale to máte - pomůcky, benzín, kancelářské potřeby, zdravotnický materiál, platy sester... a všechno něco stojí. Pojďme jim pomoci!

Je to 1000 mil, tak jen doufám, že s ohledem na délku a podmínky závodu nebudu jejich služby potřebovat. Rád bych, kdyby se podařilo za každou tu míli přispět hospici alespoň 100 Kč. Pomůžete mi? Pokud ano, slibuji, že pokud se mi nepodaří závod dokončit, přispěji za každou míli chybějící 200 Kč jako omluvu za vaši podporu.

Vážím si každé vaší podpory a abyste věděli, že to myslím vážně, nabízím největším dárcům:
  • za jakoukoliv částku - můj vděk a každodenní modlitební úmysl při závodu
  • za 1.000,00 Kč podpory - běžeckou čelenku "Do posledního dechu..."
  • za 5.000,00 Kč podpory - udělám individuální přednášku/besedu o závodu na přání dárce (možná včetně besedy o hospici)
  • za 50.000,00 Kč podpory - věnuji ono jedinečné, těžce vykoupené tričko finishera závodu (POUZE 1x)
Vyrážím 4.7.2021 v 15:00 z Hranic u Aše a slibuji, že se budu snažit průběžně informovat zde http://www.hospic-semily.cz/1000mil.
Domácí hospic 14 pomocníků, z.ú.
Podpora domácí hospicové péče. Od ledna 2021 poskytujeme služby domácího hospice v Semilech a okolí. Pomozte nám pokrýt provozní náklady. Děkujeme, že i díky Vám můžeme přinášet naději!
Domácí hospic 14 pomocníků zajišťuje hospicovou péči pacientům, převážně s onkologickou diagnózou, kteří chtějí závěr svého života strávit v domácím prostředí mezi svými blízkými. Jsme nezisková organizace, která poskytuje registrované zdravotní služby na území Semilska, Turnovska, Lomnicka a Rokytnicka. Našim pacientům poskytujeme zdravotní služby 24 hodin denně 7 dní v týdnu a jejich blízkým podporu v každodenní péči. Naše služby hradíme převážně z darů od jednotlivců a firemních dárců a z grantů od státních i nestátních subjektů.


Příspěvky od dárců budou z účtu Nadace Via jako provozovatele portálu Darujme.cz pravidelně převáděny na sbírkový účet č. 2302113632/2010.
Tento sbírkový účet je určen pro shromažďování peněžních prostředků na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice. 
 

Gratulace k úspěšnému zdolání CP2 v rámci 1000mil. Táta s mámou

Karel Klodner
2 000 Kč

Hodně zdraví na cestě a Boží přízeň

Alena Suchardová

Rádi přispějeme, víme jak je domácí hospic potřebný a požehnáním hlavně pro toho odcházejícího.
Přejeme hodně zdaru a Boží pomocí!!!

Štěpánka Jebavá
1 000 Kč

Stastnou cestu

Ondřej Svoboda
1 000 Kč

Martine, fandím a díky za inspiraci!

Mormoni ... :-)
5 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Domácí hospic 14 pomocníků, z.ú., projekt: Naděje