Kristýna Hvižďová: Dárcovská výzva pro projekt Podpořte potřeby Hospice sv. Alžběty

Narozeninová sbírka Kiki a Veru pro Hospic sv. Alžběty o.p.s.

vybíráme od 14.6.2021
3 500 Kč
vybráno 70 % z 5 000 Kč

přispělo

6 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Namísto věcných darů můžete přispět libovolným finančním obnosem na činnost Hospicu sv. Alžběty o.p.s v Brně.
Tento rok jsme se s Veru rozhodly, že vám zkusíme navrhnout, abyste nám namísto obvyklých narozeninových darů, darovali kousek dobra pro Hospic sv. Alžběty. Pro mě osobně se jedná o organizaci, která nám pomohla v těžkých časech zvládnout téměř nezvládnutelnou situaci. Byli tu pro nás ve dne v noci, s neuvěřitelným nasazením a je asi všem jasné, že pro peníze tuto práci nikdo nedělá. To, co je pohánělo byla láska k druhým lidem a čisté dobro. Možná to zní trochu "sluníčkářsky", ale myslím si, že i v těžkých dobách může člověk vidět světlo na konci tunelu. A nejvíce nám v tom mohou pomoci právě lidé, se kterými můžeme sdílet naše těžkosti.
Tímto malým darem bych jim chtěla alespoň trochu vrátit to, co dali oni nám.
Děkujeme, že jste a nevzdáváte se :)
Hospic sv. Alžběty o.p.s.
Hospic sv. Alžběty o.p.s. poskytuje komplexní paliativní a hospicovou péči nevyléčitelně nemocným ve městě Brně a jeho okolí.
Chceme se snažit, aby život byl až do svého konce hodnotný.
Pokud je vám myšlenka hospicové péče blízká, budeme rádi za váš finanční příspěvek pro potřeby našeho hospice. Hospic, jako nezisková organizace, může plnohodnotně fungovat jen díky finančním příspěvkům od našich dárců.

Provozujeme lůžkový a domácí hospic, terénní odlehčovací službu, ambulanci paliativní péče, sociální poradenství a půjčovnu pomůcek.

DĚKUJEME VÁM ZA DŮVĚRU, kterou nám Vašim příspěvkem “Pro potřeby Hospice sv. Alžběty” vyjadřujete. Máme tak možnost použít finanční dar tam, kde je zrovna nejvíce potřeba.Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Alžběty o.p.s., projekt: Podpořte potřeby Hospice sv. Alžběty