Kristýna Marková: Dárcovská výzva pro projekt Zachraňte život!

Slavím 25. narozeniny pro zvířata

vybíráme od 5.5.2021
1 300 Kč
vybráno 26 % z 5 000 Kč

přispělo

6 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Narozeninová sbírka pro zvířata z azylové farmy Jarikhanda.
Ahoj!
Letos slavím už 25. narozeniny (*cries in old*) a stejně jako minulý rok jsem se rozhodla, že mi místo dárků největší radost udělá další narozeninová sbírka pro zvířata.
Tento rok jsem se rozhodla pro azylovou farmu Jarikhanda, kde se starají o více než 70 zvířat a její detašované pracoviště Babetčina hájenka, kde žijí i zachránění holoubci.

Každý dar se počítá, takže i malá částka může nějakému zvířeti pomoci ať už k výstavbě ohrad, nebo na krmivo, či k jiným účelům.
Peníze jdou rovnou azylu, takže se nemusíte bát, že bych je sama schrastila a odjela na dovolenou. :D 

Mockrát děkuju za každý příspěvek <3
Azylová farma Jarikhanda, z.s.
Chcete vidět krávy prohánějící se na pastvinách, slepice radostně se popelící v písku, ovce líně přežvykující trávu vedle prasete válejícího se blahem v blátě? Chcete pomoci přetvořit svět na lepší místo pro nás všechny? Pak je Jarikhanda místem, kde můžete své sny proměnit ve skutečnost.
Azylová farma Jarikhanda, z.s. přijímá už od roku 2015 zvířata, která potřebují pomoc. Zvířata, která byla týrána, nebo měla skončit na talíři, zde poprvé poznávají, co znamená žít naplno. Pořádné jídlo a čistá postel je pro nás samozřejmostí - mnohá z těchto zvířat je poprvé poznala až tady.


Při stále rostoucím počtu svěřenců farmy přijde každá pomocná ruka vhod. V současné době u nás našla domov již téměř stovka zvířat, k nimž život nebyl spravedlivý. Krávy, koně, prasata, ovce, kozy, ovcokozy, slepice a krůty, ale i psi, kočky a holoubci - ti všichni našli na Jarikhandě bezpečné útočiště po zbytek svých životů.


Příspěvkem na krmivo, veterinární péči či další materiální zabezpečení, které je s péči o ně neoddělitelně spjato, můžete i vy zachránit jejich životy. Díky trvalým příkazům se pak ani my nemusíme bát zachraňovat další bytosti.❤️

Ať to jde v pětadvaceti fajn :-)

Jakub Maceja
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Azylová farma Jarikhanda, z.s., projekt: Zachraňte život!