Lucie Kadlecová: Dárcovská výzva pro projekt Pomoc lidem bez domova v Praze

Popřej pražské NADĚJI

vybíráme od 3.5.2021
150 Kč
vybráno 1 % z 30 000 Kč

zbývá

28 dní

přispěl

1 člověk
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Letos si připomínáme krásných 30 let od založení pražské pobočky NADĚJE. Současná doba nepřeje veřejným akcím, kde bychom mohli výročí oslavit společně s vámi. Rozhodli jsme se nesmutnit a přesunout je do online prostředí našich sociálních sítí a webu. 
Budeme moc rádi, když se k oslavám připojíte a popřejete NADĚJI v Praze ke kulatinám i vy! Můžete poslat dar a do komentáře napsat přání. Moc se na vaše slova těšíme. Jsme vděční, že máme tolik skvělých příznivců a štědrých dárců, kteří nás podporují a vkládají do naší pomoci pro lidi bez domova důvěru.
Děkujeme, že jste v tom s námi. Už 30 let!
Naši milí,

už 30 let pomáháme lidem bez domova v Praze najít cestu k lepšímu životu. Z původně dobrovolnické činnosti vznikla silná nezisková organizace, která v hlavním městě nabízí opravdu širokou pomoc pro lidi, kteří ztratili domov. Jsme na pražskou NADĚJI opravdu hrdí a jsme rádi, že se stále můžeme spolehnout na skvělé zaměstnance, kteří svou práci dělají srdcem.

Naším cílem je pomáhat lidem bez domova žít důstojnější a bezpečnější život. Svou pozornost zaměřujeme na lidi, kteří jsou na ulici nejzranitelnější a jejich zdraví jim brání se o sebe postarat. Naši ordinaci a zdravotní péči, kterou poskytujeme, vnímáme jako nezbytnou a nenahraditelnou. Výtěžek z této výzvy věnujeme právě na podporu naší ordinace pro lidi bez domova.

Těšíme se na vaše přání v komentářích k daru. Inspirovat se můžete na našem YouTube kanálu, kam ukládáme krátká videa od našich současných i bývalých kolegů a přátel.

Za pražskou NADĚJI děkujeme, že jste v tom s námi. Už 30 let.

Lucie Kadlecová
fundraiser

NADĚJE, pobočka Praha
K Brance 11/19e
155 00  PRAHA 5
lucie.kadlecova@nadeje.cz
NADĚJE
Pomáhejte s námi dávat NADĚJI lidem bez domova v Praze. Pojďme jim společně zajistit důstojnější a bezpečnější život. V Praze každý den pomůžeme 524 lidem.
NADĚJE v Praze nabízí ubytování v azylových domech a tréninkových bytech, přenocování v noclehárnách, stravu a sprchu v nízkoprahových denních centrech, rozhovor se sociálním pracovníkem nebo psychologem, přímou pomoc v ulicích města, zdravotní ošetření v ordinacích praktického lékaře, gynekologie a stomatologie.
Pomáháme zde již od roku 1991

V roce 2020 jsme v průměru každý den:

  • poskytli SPRCHU pro 46 osob bez domova
  • zajistili 210 lůžek v ubytovacích zařízeních
  • poskytli bydlení 35 lidem v tréninkových bytech
  • ošetřili 23 pacientů v ordinacích
Pomáháme lidem bez domova, aby mohli žít důstojnější a bezpečnější život a přispíváme ke zlepšení či řešení jejich nepříznivé situace lidským přijetím, materiální pomocí, odbornou radou, zdravotní péčí a ubytováním
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
NADĚJE, projekt: Pomoc lidem bez domova v Praze