Jiří Kabourek: Dárcovská výzva pro projekt Zachraňte život!

Narozeninová sbírka pro zvířata

vybíráme od 12.3.2021
12 025 Kč
vybráno 241 % z 5 000 Kč

přispělo

34 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Přátelé a kamarádi, protože strašně moc toužím se zviditelnit a hlavně být in🤷‍♂️ 🤦‍♂️ tak zkouším uspořádat narozeninovou sbírku pro zvířata, konkrétně pro Azylovou farmu Jarikhanda, na kterou  čas od času  jezdím pomáhat.
Můžete to brát tak, že i sebemenší částkou mi dáte dárek, který potěší nejen mě, ale hlavně moje zvířecí kamarády. Děkuji :)
A  proč jsem si vybral zrovna je? To je jednoduché, neznám víc míst, kde se lidi starají s takovou péčí a láskou o zvířata, které ostatní odsoudili k smrti nebo samotě. To dělají na úkor svého komfortu a při tom ještě stíhají chodit do své práce.
Je zde přes 80 zvířat, od psů a koček přes slepice, prasata, ovce, kozy, ovcokozy, krávy a koně. Pokud jsem na někoho zapomněl, tak mi to snad promine.


Farma se nachází v Březůvkách, kousek od Zlína a skoro každý víkend je možnost přijít pomoct, podívat se nebo třeba jen vyvenčit pejsky. Jen je lepší se dopředu ohlásit :) 
Azylová farma Jarikhanda, z.s.
Chcete vidět krávy prohánějící se na pastvinách, slepice radostně se popelící v písku, ovce líně přežvykující trávu vedle prasete válejícího se blahem v blátě? Chcete pomoci přetvořit svět na lepší místo pro nás všechny? Pak je Jarikhanda místem, kde můžete své sny proměnit ve skutečnost.
Azylová farma Jarikhanda, z.s. přijímá už od roku 2015 zvířata, která potřebují pomoc. Zvířata, která byla týrána, nebo měla skončit na talíři, zde poprvé poznávají, co znamená žít naplno. Pořádné jídlo a čistá postel je pro nás samozřejmostí - mnohá z těchto zvířat je poprvé poznala až tady.


Při stále rostoucím počtu svěřenců farmy přijde každá pomocná ruka vhod. V současné době u nás našla domov již téměř stovka zvířat, k nimž život nebyl spravedlivý. Krávy, koně, prasata, ovce, kozy, ovcokozy, slepice a krůty, ale i psi, kočky a holoubci - ti všichni našli na Jarikhandě bezpečné útočiště po zbytek svých životů.


Příspěvkem na krmivo, veterinární péči či další materiální zabezpečení, které je s péči o ně neoddělitelně spjato, můžete i vy zachránit jejich životy. Díky trvalým příkazům se pak ani my nemusíme bát zachraňovat další bytosti.❤️

<3

Pavel Novoryta

Ať jim šmakuje a tobě taky kámo :-P

Lukáš Holý

30 a 24.3. :-))

Jan Sevcik
543 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Azylová farma Jarikhanda, z.s., projekt: Zachraňte život!