Veronika Chlupová: Dárcovská výzva pro projekt Zachraňte život!

Spokojená zvířátka jako nejhezčí dárek k narozeninám

vybíráme od 16.12.2020
5 600 Kč
vybráno 112 % z 5 000 Kč

přispěli

4 lidé
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Ahoj, 22. prosince budu zase o rok starší a jelikož mám vše, co ke štěstí potřebuji, tak nejhezčím dárkem by pro mě bylo vidět šťastné i další bytosti, v tomto případě zvířátka.  :-)

V rámci své narozeninové výzvy jsem se rozhodla podpořit svoji oblíbenou Azylovou farmu Jarikhanda, z.s., kde zvířata nejsou braná jako komodity, ale jako rovnocení parťáci. 
A teď tedy něco víc o samotné farmě.

Farma Jarikhanda je jedním z prvních azylů pro „hospodářská“ zvířata u nás. V Březůvkách u Zlína svůj domov už našly nejen krávy, ale i kůň, prasata, ovce, slepičky, šnek i psi. A další přibývají. Provozovat takový azyl není žádná legrace a záchrana dalších zvířat už závisí hlavně na dobrovolnících a dárcích. Každá sebemenší pomoc každého z nás je skvělá, protože nás krůček po krůčku přibližuje ke světu, ve kterém chceme žít.


Chcete vidět krávy prohánějící se na pastvinách, slepice radostně se popelící v písku, ovce líně přežvykující trávu vedle prasete válejícího se blahem v blátě? Chcete pomoci přetvořit svět na lepší místo pro nás všechny? Pak je Jarikhanda místem, kde můžete své sny proměnit ve skutečnost.Strašně moc děkuji všem, kteří se rozhodnou alespoň nějakou částkou přispět a věřte, že si Vašich příspěvků opravdu moc vážím :-)

PS: Pokud se vybere víc než 5 000 Kč, přihodím dalších 500 Kč... Upřímně vůbec netuším, kolik nastavit jako optimální částku, kterou mám v plánu vybrat, takže je střelená opravdu jen tak od oka. Pokud se vybere více bude to skvělé a pokud méně, tak se také nic nestane :-)

Azylová farma Jarikhanda, z.s.
Chcete vidět krávy prohánějící se na pastvinách, slepice radostně se popelící v písku, ovce líně přežvykující trávu vedle prasete válejícího se blahem v blátě? Chcete pomoci přetvořit svět na lepší místo pro nás všechny? Pak je Jarikhanda místem, kde můžete své sny proměnit ve skutečnost.
Azylová farma Jarikhanda, z.s. přijímá už od roku 2015 zvířata, která potřebují pomoc. Zvířata, která byla týrána, nebo měla skončit na talíři, zde poprvé poznávají, co znamená žít naplno. Pořádné jídlo a čistá postel je pro nás samozřejmostí - mnohá z těchto zvířat je poprvé poznala až tady.


Při stále rostoucím počtu svěřenců farmy přijde každá pomocná ruka vhod. V současné době u nás našla domov již téměř stovka zvířat, k nimž život nebyl spravedlivý. Krávy, koně, prasata, ovce, kozy, ovcokozy, slepice a krůty, ale i psi, kočky a holoubci - ti všichni našli na Jarikhandě bezpečné útočiště po zbytek svých životů.


Příspěvkem na krmivo, veterinární péči či další materiální zabezpečení, které je s péči o ně neoddělitelně spjato, můžete i vy zachránit jejich životy. Díky trvalým příkazům se pak ani my nemusíme bát zachraňovat další bytosti.❤️
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Azylová farma Jarikhanda, z.s., projekt: Zachraňte život!