Andrea Kašpárková: Dárcovská výzva pro projekt Darujte zdravotníkům prvotřídní oběd i ve druhé vlně pandemie

Pomůžeme i teď 🙏❤️

vybíráme od 26.10.2020
3 700 Kč
vybráno 37 % z 10 000 Kč

přispělo

5 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Pomozme zdravotníkům! 
🙏
Nadace Via
Počet nakažených koronavirem stále přibývá i mezi zdravotníky, kteří denně riskují své zdraví ve prospěch nás všech. Nápor, kterému v současné době musí čelit, je obrovský. Ve Fieldu, michelinské restauraci Radka Kašpárka, si jejich práce a nasazení velmi vážíme, a rádi bychom jim opět poděkovali skrze kvalitní gastronomii. Vaříme zdravotníkům obědy zdarma, naši práci a fixní náklady platíme ze svého.
Během první vlny jsme každý den vařili obědy pro zdravotníky, záchranáře a další personál Nemocnice Na Františku a Nemocnice pod Petřínem. Tentokrát budeme vozit 160 obědů denně do Fakultní nemocnice v Motole, a to na plicní oddělení. Pojďte společně s námi darovat dalších 800 obědů týdně!

Rádi bychom vás požádali o pomoc s náklady na suroviny, ze kterých obědy uvaříme – každých vašich 100 Kč zaplatí suroviny na jeden oběd. Jakékoliv peníze, které vybereme navíc, odešleme přímo Fakultní nemocnici v Motole.

Obědy z Fieldu například umožňují oddělené stravování zdravotníků z  oddělení pneumologie nebo zajistí přísun energie záchranářům při nočních službách.

Darováním obědů tak společně zpříjemníme nelehké směny lidem, kteří aktuálně čelí extrémnímu náporu a zaslouží si naše velké poděkování.

Děkujeme, že společně s námi pomáháte lidem v první linii.


Vydržte ... Martin

Martin Langmajer
2 000 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Nadace Via, projekt: Darujte zdravotníkům prvotřídní oběd i ve druhé vlně pandemie