Nikola Černá: Dárcovská výzva pro projekt Podpora pro dobrou věc

Te Araroa proti rakovině - sama na cestě pěšky skrz Nový Zéland

vybíráme od 12.10.2020
54 922 Kč
vybráno 110 % z 50 000 Kč

přispělo

110 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Moje nevlastní máma Pavla loni onemocněla rakovinou prsu. Na začátku její nemoci, kdy nevěděla kudy kam, narazila na organizaci OVAHELP,  která ji  poskytla informace, útočiště a hlavně naději. Když vidím, co lidé z OVAHELP pro Pavlu udělali, a jak moc jí to pomohlo, cítím potřebu jim to vrátit. A také bych chtěla, aby se stejné pomoci dostalo každému člověku, který onemocní rakovinou.

Vydávám se proto na jednu takovou dlouhou cestu. Cestě se říká Te Araroa Trail, je dlouhá  3000 km a vede napříč celým Novým Zélandem.
Jdu pěšky, jdu sama a jdu hrdě s logem OVAHELP na hrudi.
Celý průběh výzvy sledujte na Instagramu @NikyVsZeland
Proč jsem se rozhodla pomoci právě spolku OVAHELP?
Spolek založila paní Zdeňka, která sama prodělala rakovinu prsu a nyní se snaží se svou dcerou poskytnout to, co ona při své cestě neměla - informace a společnost lidí se stejným problémem. Chod spolku hradí paní Zdeňka s rodinou z velké části ze svého a proto je jeho osud v rukou vás - lidí s dobrým srdcem, kteří přispějí.

Díky jejich práci jsem si uvědomila, že rakovinu nevyléčí jen lékaři s jejich chemoterapií. Pacient musí v uzdravení věřit. Musí vědět, že ho čeká dlouhá cesta, ale že na ni není sám.
Já svou cestu taky sama nemůžu zvládnout, proto potřebuju vás. Vás všechny, kdo zrovna čtete tyhle řádky. Každou korunou, kterou přispějete, pomáháte na těžké cestě nejen onkologickým pacientům, ale teď také mi. Posíláte mi tím naději, že lidé k sobě nejsou lhostejní a jsou ochotni si navzájem pomoci.

Každá darovaná koruna mi dodá sílu na další kilometry a jednomu pacientovi dodá sílu bojovat s rakovinou, protože bude stejně jako já vědět, že v tom není sám.

Ovahelp - Centrum pomoci onkologickým pacientům, z.s.
Jsme nezisková organizace OVAHELP - Centrum pomoci onkologickým pacientům, z.s. v Ostravě. Aktivně pomáháme onkologickým pacientům se zvládnutím závažného onemocnění, za což se nám dostalo v roce 2019 ocenění jako nejaktivnější členská organizace Ligy proti rakovině v ČR. K dosažení našeho cíle jsme zvolili 3 hlavní dlouhodobé programy: dobrovolnictví v nemocnicích - aktivní podpora pacientů, odborné konference a vzdělávání veřejnosti, důraz na prevenci - kampaně ve spolupráci s lékaři

Protože nepřestáváte bojovat!!!

Ivana Šupáková
500 Kč

Blechonárde, má úcta!
Tak teď v tomhle pořadí:
1. najez se,
2. kup si boty,
3. Solarcaine s aloe. Věř zkušenějším, jinak se začneš rozpadat jak Moucha.

Dita Ondrejková
2 700 Kč

Niky, jsi hrdinka!

Nezastavujem
1 000 Kč

Díky

Vojtěch Dolba
500 Kč

Niki jsi skvela!!

Lenka Polakovičová
5 €

Snad i to málo trochu pomůže. Děláte skvělou práci.

Eva Škapová

Díky za vše co děláte!

Jana Carbolová
1 000 Kč

Seš vostrá!!!koubouk🎩🤙

Petr Lukeš
250 Kč

:)

Madla Kypastová
150 Kč

Enjoy your walk true a magic landshape and for a good reason! Like your updates all the time, you 2 inspire us working people to take time of and go travel like you 2 :) enjoy!

Madeleine Ellilä
10 €
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Ovahelp - Centrum pomoci onkologickým pacientům, z.s., projekt: Podpora pro dobrou věc