Alexandra Borská: Dárcovská výzva pro projekt Běh pro Hospic sv. Štěpána 2020

Alex Borská jede "běží" pro Hospic

vybíráme od 2.9.2020
11 800 Kč
vybráno 118 % z 10 000 Kč

přispělo

19 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Mnoho lidí mi za poslední dva roky neuvěřitelně pomohlo, proto jsem se rozhodla pomoci i já. A doufám, že mě v tom Vy, moji kamarádi a podporovatelé, nenecháte! Pojďme spolu vybrat nějakou tu korunku pro ty, kteří to potřebují. A já jsem si jistá, že těch 10.000,- vybereme. Co vy na to? Podpořte finančně, prosím, mou výzvu. Každá kačka se počítá.
Jsem dvanáctiletá usměvavá handicapovaná dívka, která si s sebou na svět přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu. Lékaři byli přesvědčeni, že nebudu chodit, ale díky několika operacím, rehabilitacím a své houževnatosti, jsem se těsně před druhým rokem postavila. Chodím na krátké vzdálenosti většinou s berlemi a na delší mám vozík. V deseti letech se ze mě, i díky náhodě a jazykové škole Reston (zaplatili mi první handbike) stala parasportovkyně. Závodně plavu, jezdím na handbiku, letos jsem úspěšně vyzkoušela i para paddelboard a para lukostřelbu. Jsem dvojnásobný vítěz Českého poháru a Mistryně ČR 2019. Díky lidem kolem mě a mým podporovatelům mám k dispozici závodní handbike, aktivní vozík, a další pro mě důležité věci. Mým velkým snem a cílem je zúčastnit se a reprezentovat ČR na Paralympiádě.
Nyní chci podpořit Hospic sv. Štěpána a vybrat pro ty úžasné lidičky nějakou tu korunku a já doufám a věřím, že mi pomůžete. Je skvělé, že existuje místo, které může na sklonku života čí vážné nemoci pomoci důstojně a klidně odejít... Moc Vám všem děkuji za podporu tentokrát ne pro mě, ale pro Hospic sv. Štěpána.
Vaše Alex Borská
PS: Na Fb mě můžete sledovat na @Alex Borskáa zde má projížďka s Jirkou Ježkem :-)
https://www.youtube.com/watch?v=w1pKHpgP4bQ
Hospic sv. Štěpána
Běžíme pro ty, kteří již sami běžet nemohou!
Poběžte s námi! - 6. ročník oblíbeného Běhu pro hospic se bude konat 3. 10. 2020.  
Výtěžek z běhu je určen na péči o nevyléčitelně nemocné. 
I vy můžete tento projekt podpořit buď svou účastí na běhu nebo jakýmkoliv příspěvkem.
Děkujeme, že pomáháte s námi!

Tento charitativní projekt shromažďuje finanční prostředky na provozní a investiční náklady spojené s provozem Hospice sv. Štěpána. Např. na nákup pomůcek, vybavení, materiálu, energií, služeb a na pokrytí nákladů mezd zdravotního, ošetřujícího a podpůrného personálu hospice a vzdělávání personálu hospice. 

Anonymní dárce hotovosti

Alexandra Borská
1 000 Kč

Ať to frčí!

Jason Wangle
1 000 Kč

Vážím si všech, kdo dělají tuto záslužnou práci a zpříjemňují lidem jejich poslední chvíle.

Marta Vojtěchová

Alex...neznám tě ani týden, a nepřestáváš mě překvapovat...jsi naprosto skvělá mladá slečna a myslím, že dokážeš se svým zápalem, soutěživostí a pracovitostí velké velké věci. Doufám, že se ještě někdy v životě potkáme 😉. Tomáš .

Tomáš Netrval
300 Kč
Vybranými prostředky bude podpořena organizace:
Hospic sv. Štěpána, projekt: Běh pro Hospic sv. Štěpána 2020